Katalog stron internetowych

Stomart Sp. z o.o.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej StomArt działa w Opolu od 2004r. Prowadzimy leczenia z stomatologii zachowawczej w której używamy wysokiej jakości wypełnienia. Z chirurgi stomatologicznej pomożemy Państwu przy usuwaniu ósemek (zabieg wykonywany operacyjnie). W dziedzinie protetyki jako nieliczni na Opolszczyźnie posiadamy własne laboratorium protetyczne, w którym jesteśmy zaoferować szeroki wachlarz uzupełnień protetycznych. Zapraszamy również rodziców z dziećmi, wyleczmy nie tylko zęby mleczne ale uczymy dzieci oraz ich rodziców jak prawidłowo zapobiegać przed próchnicą.
A dla bardziej wymagających naszych pacjentów oferujemy implanty stomatologiczne. Jeżeli posiadacie Państwo braki w uzębieniu zapraszamy do naszej przychodni. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z usługami zakresu endodoncji, ortodoncji, stomatologii estetycznej.
Do dyspozycji naszych pacjentów w naszej przychodni pomocy udzielają lekarze wyspecjalizowani w chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej z wieloletnim doświadczeniem.

Szczegóły strony stomart.opole.pl: