Katalog stron internetowych

Pracownia Wdzięku i Urody - depilacja laserowa

Zabieg laserowego usuwania owłosienia pokochały kobiety na całym świecie. Cenią go za spektakularne rezultaty oraz ich trwałość. Nasz salon kosmetyczny w Rzeszowie dokłada wszelkich starań, aby zabieg był jak najprzyjemniejszy dla każdego z klientów. Wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa oraz satysfakcji. Ceny depilacji laserowej różnią się ze względu na wybrany obszar.

Depilacja laserowa to nieinwazyjny zabieg, pozwalający na permanentne usunięcie owłosienia z danej partii ciała. Polega on na naświetlaniu specjalnie skondensowaną wiązką światła wybranej partii ciała. Gdy przeniknie ona przez skórę do mieszka włosowego, zostaje pochłonięta przez melaninę i następuje całkowite zniszczenie cebulki włosa.

Zabieg należy wykonywać w seriach, ponieważ tylko niektóre włosy można usunąć w danym momencie. Na laser podatne są tylko włoski w fazie wzrostu. Na pozostałe, znajdujące się w fazie uśpienia, laser nie ma wpływu. Należy poczekać, aż i te przejdą do fazy wzrostu. Dlatego też zaleca się wykonywanie zabiegu depilacji laserowej co miesiąc.

Warto pamiętać o tym, że zabieg może okazać się niemożliwy do przeprowadzania u osób o włosach siwych, blond lub rudych. Jest to związane z niskim poziomem lub brakiem melaniny, która ma kluczowe znaczenie w zabiegu usuwania włosów laserem.

Przed umówieniem się na wizytę należy także przeczytać listę przeciwwskazań. Dla maksymalnego bezpieczeństwa przed zabiegiem zostanie przeprowadzony dodatkowy wywiad, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienie efektów ubocznych do minimum.

Szczegóły strony https://www.pracowniawdzieku.pl: