Katalog stron internetowych

Poradnia podologiczna Footmedic

Nadeszło lato, więc aby cieszyć się pięknymi stopami i paznokciami, warto zadbać o nie i pozbyć się ewentualnych problemów, z jakimi często boryka się wiele osób. Grzybica paznokci dotyka coraz większą liczbę osób, a nieleczona grzybica prowadzi do zniszczenia płytki paznokcia.
W Footmedic oferuje się szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją stóp, paznokci i zabiegami leczniczymi. W gabinecie podologicznym pracują specjaliści podolodzy, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie, dbając o komfort i zadowolenie klientów.

W Footmedic skorzystać można nie tylko z popularnego zabiegu leczenia grzybicy laserem Lunula, który daje natychmiastowe efekty, ale także z zabiegów kosmetycznych, które pozwalają upiększyć i zadbać o swoje paznokcie i stopy.

W poradni podologicznej wykonuje się zabieg parafinowy, peeling cukrowy, różnego rodzaju manicure, w tym manicure odżywczy lub korygujący, a także manicure spa.
Ponadto oferuje się badania mykologiczne, badania ortopedyczne, odbudowę i rekonstrukcję paznokci zniszczonych, odgrzybianie paznokci, leczenie pękających pięt i wiele więcej.

Laserowe leczenie grzybicy stóp lub grzybicy paznokci jest nieinwazyjne, bezbolesne i skuteczne, zatem problem z grzybicą stóp można rozwiązać szubko, jeśli pracuje się na profesjonalnym sprzęcie takim, jak laser Lunula.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poradni podologicznej Footmedic oraz do zaglądania na stronę internetową.

Szczegóły strony https://footmedic.pl: