Katalog stron internetowych

Paznokcie-lublin.pl

Prezentując Ci ofertę naszego studia paznokci, chcemy żebyś wiedział, że wygląd Twoich rąk i paznokci świadczy o Twoim zdrowiu i samopoczuciu. Im bardziej zadbane dłonie tym lepszy efekt. Dlatego też, nie odkładaj po raz kolejny wizyty w naszym salonie na inny termin tylko już teraz się umów się na wizytę. Możemy Ci na przykład zaproponować paznokcie żelowe Lublin, ale w ofercie mamy także malowanie paznokci na wiele różnych okazji, przedłużanie paznokci, oraz bardzo nowoczesny pedicure. Sprawdź zatem jak wygląda nasza oferta i czym prędzej się z nami skontaktuj.
Wprawnie wystylizowane paznokcie to genialne rozwiązanie dla każdej damy, dokładają uroku i śmiałości. Przeciętny manicure wytrzymuje 24 godziny, za to zbudowany u kosmetyczki choćby do 3 tygodni, aplikowanie konkretnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi czyni że następstwa się dłuższe.
Manicure hybrydowy to design w której stosuje się dedykowany odczynnik umacniany lampą UV. Czynność bazuje na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda powłoka stabilizowana jest lamą UV, całokształt wytrzymuje ok 3 tygodni.
Etapy czynności to likwidacja skórek, lub ich odsunięcie, wyszlifowanie normalnej płytki i nadaniu jej mile widzianego kształtu i na tak przyszykowanym paznokciu jest dozwolone zacząć nanoszenie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Mnóstwo klientek marzy by posiadać fantastyczne pociągłe paznokcie, aczkolwiek niecierpliwi ich mizerny proces zapuszczania. Wyśmienitym wyjściem jest wówczas zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg jest dozwolone wykreować na prawdziwych długich paznokciach ale też na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku kładzie się dodatkowy tips który przedłuża paznokieć.
Manicure żelowy czyli zwany modelowaniem metodą światłoutwardzalną, wyjątkowo perfekcyjnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński.

Szczegóły strony paznokcie-lublin.pl: