Katalog stron internetowych

Korekcja kształtu brody w Katowicach.

Broda – zmiana kształtu, bródka „brukowana” – korekcja. Najczęściej stosowanymi zabiegami w tej okolicy w Medycynie Estetycznej w Katowicach jest korekcja „brukowanej” bródki bądź korekcja jej kształtu, wydłużenie. Jest to zabieg coraz bardziej popularny, który może zmienić kształt, owal twarzy na bardzie pożądany, modny – obecnie jest to popularny zabieg w Medycynie Estetycznej. W gabinetach medycyny estetycznej stosuje korekcję najczęściej mocno usieciowanym kwasem hialuronowym, tak aby efekty zabiegu utrzymywały się jak najdłużej.
Zabieg wypełniania czy korekcji kształtu w Katowicach to jeden z podstawowych zabiegów zmieniających owal twarzy, tak aby być z wyglądu bardziej wyrazistym, pożądanym czy po prostu modnym. Przy dokładnym użyciu kwasu hialuronowego, odpowiedniej technice podania możemy uzyskać spektakularne efekty w zadowalającej cenie. Metoda ta jest bardzo skuteczna przy redukcji krótkiej, mało wystającej. W naszych gabinetach zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym w idealnych warunkach zabiegowych, aby zminimalizować ryzyko powikłań mając na uwadze przerywanie ciągłości skóry na pełnej grubości, czyli iniekcje podskórne.
Redukcja małej, cofniętej i krótkiej to jeden z podstawowych zabiegów w Medycynie Estetycznej niwelujący tą wadę, która najczęściej ma podłoże w wadzie zgryzu. Zabieg ten ogólnie polega na wykonaniu kilkunastu nakłuć skóry w wyniku których podskórnie podajemy wypełniacz wypychający na zewnętrz wklęśniętą brodę. Efekty zabiegu są widoczne od razu, pełny efekt jest widoczny po kilkunastu dniach.
Korygowanie małej czy cofniętej możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej w zabiegach u mężczyzn także w korekcji brody. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje doktor Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegów korekcji kształtu przy użyciu wypełniaczy u mężczyzn jest tak samo skuteczne jak u kobiet, a sam efekt utrzymuje się jeszcze dłużej.
Wypełnianie tej okolicy można stosować wiele razy. Procedurę zawsze można powtarzać raz na 12 miesięcy.
Każda ampułka kwasu hialuronowego jest otwierana przy kliencie i używane są jednorazowe materiały zabiegowe. Nie używamy tego samego preparatu kwasu z jednej ampułki u dwóch osób czy więcej osób – to podnosi koszt zabiegów, ale zyskujemy eliminację przenoszenia niechcianych chorób.
Skutki uboczne po korekcji kształtu dolnej partii twarzy jakie mogą się pojawić spowodowane są głównie brakiem aseptyki przy zastosowaniu wkłuć, dlatego zabieg wykonujemy w czystym gabinecie zabiegowym, złą kwalifikacją, złą techniką zabiegową lub brakiem doświadczenia.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Szczegóły strony https://estei.pl/broda.html: