Katalog stron internetowych

Konopna Farmacja - Olejki CBD, kosmetyki konopne, zioła

Sklep konopny w Poznaniu Konopna Farmacja swoją działalność zapoczątkował 2015 roku. Początkowo byliśmy na ul. Półwiejskiej, po czym przenieśliśmy punkt na ulicę Ratajczaka 33 i tam jesteśmy dla Was do dziś. W tym roku na duże zainteresowanie leczniczymi właściwościami konopi otworzyliśmy drugi sklep w samym sercu Jeżyc na ul. Dąbrowskiego 36. Oferujemy szeroką gamę zdrowych produktów spożywczych z konopi jak olej konopny, nasiona z konopi czy herbata CBD., ale również kosmetyki z konopi bogate o leczniczą substancję CBD.
Produkty z konopi to sprawdzone produkty dla osób chcących zadbać o zdrowie, doskonałe samopoczucie i piękny wygląd. Zadbasz nimi zarówno o twarz, jej oczyszczenie i nawilżenie, jak i o całe ciało. U nas zaopatrzysz się w najwyższej jakości olej CBD!! Posiadamy duży wybór balsamów konopnych do ciała, które pozwolą Ci zregenerować się oraz odżywić skórę, a szampony konopne i odżywki odbudują Twoje włosy.
Cały czas poszukujemy, próbujemy i wybieramy najlepsze polskie i zagraniczne firmy oferując produkty z CBD i kosmetyki na bazie konopi. Urzekają nas proste składy pozbawione chemicznych dodatków w formie konserwantów, parabenów. "Najlepsze wybory zaczynają się w w Konopnej Farmacji"

Szczegóły strony https://konopiafarmacja.pl: