Katalog stron internetowych

Farmedica sklepy medyczne

Farmedica od 1993 dostarcza wysokiej klasy sprzęt medyczny dla ośrodków medycznych a oprócz tego lekarskich gabinetów.
Propozycja naszego sklepu medycznego obejmuje zarówno specjalistyczne rozwiązania dla instytucji jak i rozwiązania ułatwiające ćwiczenia i rekonwalescencję. W naszym sklepie kupić można praktycznie wszystko.  Począwszy od łóżek rehabilitacyjnych i wózka inwalidzkiego poprzez kule,  poduszki ortopedyczne, piłki rehabilitacyjne, ciśnieniomierze po drobny sprzęt i artykuły tj. pieluchomajtki albo cewniki.
Nasz sklep medyczny ma kompleksowy dział z produktami ortopedycznymi - zarówno tymi, które  ułatwiają  życie w czasie choroby jak również z artykułami do rehabilitacji. Priorytetowo polecamy piłki rehabilitacyjne z abs. To nowoczesne rozwiązanie, które daje możliwość znacząco zmniejszyć ryzyko wypadku w czasie ćwiczeń i ułatwia dość szybkie odzyskanie formy.
Placówkom medycznym polecamy zakup łózek rehabilitacyjnych  - ten typ wyrobów można kupić w naszym sklepie w w szczególności korzystnej cenie. Łóżko rehabilitacyjne w dużym stopniu zwiększa jakość życia chorego i daje możliwość uniknąć problemów zdrowotnych po zakończeniu rehabilitacji.

Szczegóły strony sklep.farmedica.pl: