Katalog stron internetowych

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym z dwoma punktami stacjonarnymi, znajdziesz u nas niezdbędne akcesoria i karmy dla Twojego Pupila. Jeżeli nie znajdziesz porządanego towaru to nas poinformuj a dołożymy wszelkich starań, aby rozszerzyć nasz asortyment. Nasz sklep istneje od 2007 roku. Nasza ekipa to nieprzypadkowi ludzie, których łączy wrażliwość i miłość do zwierząt, mamy specjalistów od piesków, kotów, ptaków i rybek. Zawsze chętnie doradzimy, podzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Bardzo zależy nam żebyś był usatysfakcjonowany a Twój Pupil był szczęśliwy!
Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, który oferuje produkty pochodzące tylko i wyłącznie od producentów i oficjalnych przedstawicieli. Znajdziesz u nas towary za małe pieniądze. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy z fantastycznymi nagrodami.
W naszej ofercie znajdziesz: Wiejska Zagroda. Prosty oraz odpowiednio dopasowany skład pożywienia pozwala zaspokoić potrzeby naszych pupili. Brit – to czeska firma produkująca karma dla psów i kotów, zarówno sucha jak i mokra. Przy karmie Brit jakość przewyższa cenę, gdyż za karmę bardzo wysokiej jakości nie zapłacisz majątku. Znajdziesz też: Środki przeciw pasożytom. Osłony przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i suplementy na idealną skórę oraz sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji – szampony, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: