Katalog stron internetowych

Sklep Sapindus - Naturalna Higiena i Pielęgnacja Aleppo

Nasza firma powstała w 2013 roku. Skupiamy się na sprzedaży hurtowej oraz detalicznej za pośrednictwem strony internetowej ecommerce Sapindus. Nasza oferta skupia się w obszarze dystrybucji oryginalnego mydła aleppo, ałun potasowego, szczoteczek miswak, olejów arganowych i masła shea. Zaopatrujemy czołowe apteki, sklepy internetowe oraz stacjonarne, gabinety odnowy, spa i salony fryzjerskie. Pomagamy i doradzmy w zakupie! Prowadzimy bloga tematycznego. Nie zapominamy o naszych klientach. Odwiedzając naszą stronę nie tylko dokonasz zakupów, będziesz także dobrze poinformowany na temat danego produktu.
Nasz blog poświęcony mydłom z Aleppo pozwoli ci poznać jego wspaniałe właściwości i zastosowanie w kosmetyce oraz medycynie.
Mydła wytworzone w oparciu o najczystsze oleje z oliwy oraz olej laurowy zagwarantują doskonałe nawilżenie i regeneracje cery skóry. Na stronie bloga poznasz także jaką metodą są wyoknywane obecnie kostki mydła. Pomożemy Tobie dobrać ich prawidłowe stężenie oraz poinformujemy Cię, gdzie w Polsce zakupisz oryginalne wydania mydła szarego z Aleppo.

Mydło z Aleppo znane jest powszechnie ze specyfiki która wspomaga leczenie chorób skóry. Takie przypadłości jak egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie, trądzik czy liszaje lub wągry nie stanowią problemu dla tego mydła. Kostki z Alep zalecane są przez lekarzy dermatologów i uzupełniają proces kuracji. Nie podrażniają cery skóry ani nie posiadają efektu pieczenia lub zaczerwienienia. Mogą być z powodzeniem stosowane już u małych niemowląt.

Ze względu na obfitość struktury witaminowej z bazy E - idealnie nawilża i dobrze czynie skórę zregenerowaną. Istnieje jednak pewne ryzyko. Przy zakupie muszą Państwo zwrócić uwagę na mydła sfałszowane w procesie produkcji. Operacje wojskowe w Syrii z roku 2011w tym kraju już z siłą zastopowały produkcję tego szarego naturalnego mydła.
Wielu producentów pouciekało do Arabii Saudyjskiej i Turcji. tam też na nowo przywracany jest proces produkcji tych kostek. Tak więc wzmianka o kraju pochodzenia musi też widnieć na etykiecie. Prosimy, aby nie dali się Państwo nabrać na kostki mydeł jako podpisane: Wyprodukowano W Syrii. Zalecamy środki ostrożności przy takich zakupach mydła.

Pamiętaj, że nie jesteśmy tylko zwykłym sklepem. Doradzamy także przed każdym zakupem. Jeśli masz pewne pytania dotyczące mydła Alep, miswak, ałun potasowego, olejów arganowych, masła shea - napsiz lub przedzwoń do nas. Z pewnością uzyskasz satysfakcjonującą Cię odpowiedż. Pomożemy Tobie poznać różnice pomiędzy towarami podrabianymi a oryginalnymi. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą kosmetyków eko i bio już dziś. Zapewniamy naszym klientom stałą gwarancję wysokiej jakości produktu w świżych dostawach. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz bloga Sapindus!

Szczegóły strony https://sapindus.pl/blog/mydloaleppo/: