Katalog stron internetowych

Koniec z niebezpiecznymi formaldehydami w modzie - sistu.pl

Sistu to ekologiczna marka, która zachwyca współczesne kobiety uniwersalnym wzornictwem, rozmiarami oversize oraz wysokogatunkowymi materiałami. Duet sióstr Ani i Agnieszki jest nierozłączny. Razem projektują, wybierają tkaniny i tworzą sklep internetowy sistu. pl. Priorytetem jest dewiza stylu EKO, który przejawia się zarówno w naturalnych tkaninach, jak i papierowych opakowaniach, pochodzących z recyklingu, w które pakujemy Wasze zamówienia.
Jeśli pobudki czysto ekologiczne nie są przekonujące, to być może przemówi do Was dbałość o zdrowie. Wybór naturalnych, a nie syntetycznych ubrań to przykłady eko nawyków, które mają bezpośrednie przełożenie na środowisko i nasze zdrowie. Już w latach 60. XX wieku syntetyki zaczęły być postrzegane jako tani substytut wysokiej jakości naturalnych tkanin. Materiały te bardzo szybko się zużywają, utrata ich sprężystości lub kurczenie następuje w wyniku każdego prania, zaś nieuczciwi producenci w dążeniu do maksymalnego obniżenia cen, używają niedozwolonych komponentów, takich jak rakotwórcze formaldehydy. Z tkaninami naturalnymi mamy zapewnione nie tylko bezpieczeństwo zdrowia, ale też ich właściwości są wyjątkowe: zachowują swój kształt nawet po wielu praniach, cechuje je lekkość i wysoka wytrzymałość na zużycie, są odporne na działanie wysokich temperatur, doskonale trzymają ciepło – na przykład kaszmir, bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, dzięki czemu nasza skóra oddycha.
W naszych projektach stawiamy na styl boho, który jest niezwykle wygodny i ekologiczny. Dlaczego? Ponieważ kieruje się zasadą dowolności i swobody w łączeniu ze sobą wzorów i innych stylów, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie. Przyznajemy, że trudno w tym stylu o sztywne zasady, jednak w projektach Sistu jesteśmy w stanie wymienić kilka charakterystycznych cech, które mogą stanowić inspirację dla kobiet zastanawiających się nad wprowadzeniem boho do swojej garderoby. Pod względem kolorów, w Sistu czerpiemy z kolorów ziemi, więc właściwie wszystkie stylizacje są utrzymane w stonowanych kolorach. Jeśli chodzi o style to interesuje nas głównie europejska i japońska kultura. Wyjątkowa, japońska estetyka tradycyjnego kimona zainspirowała nas do stworzenia współczesnej wersji tego kultowego stroju – sukienki z szerokimi rękawami, w których talia podkreślona jest tradycyjną szarfą. Szykowne bufiaste rękawy są również często spotykane w naszych koszulach i sukienkach. Rękawy te fascynują swoją romantyczną nutą, a jednocześnie uniwersalnością, ponieważ świetnie sprawdzają się także w casualowych zestawieniach. Hiszpański dekolt nadaje wyjątkowy charakter każdej stylizacji! W Sistu, łączymy dekolt Carmen ze stylem Boho – zawierającym elementy zaczerpnięte z mody hippisowskiej. Sprawdź nasze możliwości i stylizacje w stylu EKO, robiąc zakupy na Sistu. pl!

Szczegóły strony https://sistu.pl: