Katalog stron internetowych

Serwis Pojazdów CEL - Serwis tachografu

Wulkanizacja CEL Poznań - wymiana opon. W zakres naszych usług wchodzi zarówno wymiana, jak i sprzedaż oraz naprawa opon. Twoje bezpieczeństwo na drodze zależy w dużej mierze od jakości ogumienia. Opony odpowiadają za utrzymywanie ciężaru pojazdu, a także zapewniają odpowiednią przyczepność pojazdu. Przez ich styczność z nawierzchnią, pochłaniają one nierówności podłoża. Skorzystaj z usług naszego serwisu, w którym pracujemy na urządzeniach najwyższej jakości renomowanej firmy. Gwarantujemy pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta naszego serwisu. Serwis samochodowy CEL Poznań - naprawa i serwis samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy serwis okresowy pojazdu w tym:
– kontrolę stanu i wymianę płynów eksploatacyjnych (olej silnikowy, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy) oraz filtrów;
– diagnostykę oraz wymianę elementów układu zawieszenia i układu kierowniczego;
– diagnostykę oraz wymianę elementów układu hamulcowego;
– test oraz wymianę amortyzatorów, osłon oraz łożysk;
– diagnostykę komputerową urządzeniem KTS oraz kasowanie kodów usterek;
– diagnostykę oraz wymianę świec zapłonowych oraz żarowych;
– montaż haka holowniczego (gniazda – przyłącza oraz modułu przyłączeniowego);
Tachografy CEL Poznań - legalizacja i kalibracja tachografu. Wszystkie pojazdy ciężarowe winny być wyposażone w tachografy cyfrowe. Należy więc wykonać kalibrację tachografu cyfrowego w terminie 14 dni od zakupienia nowego pojazdu. W związku z tym oferujemy pełną serwisową legalizację tachografów cyfrowych.
Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość przeprowadzanych przez nas usług oraz wsparcie naszych pracowników.
Stacja Kontroli Pojazdów CEL - Diagnostyka pojazdów, przeglądy techniczne. Absolutnie innowacyjną metodą na polskim rynku jest geometria kół 3D. Jest ona ustawianiem zbieżności kół i osi jezdnych pojazdu, co gwarantuje niezawodny pomiar wykonywany w trójwymiarowej technologii. W naszym serwisie przeprowadzamy ją za pomocą nowoczesnego sprzętu pomiarowego marki John Bean. Pracuje on w szybki, wydajny sposób, przez co operacja pomiarowa zajmuje niewielką ilość czasu. Zaawansowana technologia trójwymiarowego obrazowania sprawia, że takie ustawienie jest szybkie i precyzyjne. Kontrolę geometrii kół należy przeprowadzić przynajmniej raz do roku, warto o tym pamiętać również przy zakupie używanego samochodu.

Szczegóły strony https://stacjakontrolicel.pl: