Katalog stron internetowych

Moto Trade - Odzież motocyklowa, Kaski motocyklowe

Mamy ponad 10 000 ofert na kaski motocyklowe oraz odzież motocyklową u nas znajdziesz wszystko czego możesz potrzebować do swoich wypraw oraz wiele więcej. Zbliża się jesień i nie jesteś pewien czy będzie pogoda? według nas pogoda jest zawsze tylko trzeba się odpowiednio przygotować, poniżej kilka wskazówek. Odzież waterproof / water-resistant w tym kurtki, spodnie i / lub kombinezon, jest koniecznością podczas jazdy w deszczu. Aby odzież miała dobrą ochronę przed wodą, kluczem są zachodzące na siebie szwy. Zamki błyskawiczne powinny mieć klapkę (lub dwie), która całkowicie zakrywa zamek, a krawędź klapki nie powinna być wyrównana bezpośrednio z zamkiem. Mankiety kurtki powinny być wystarczająco długie, aby zakryć rękawice jeździeckie i mieć mechanizm zaciskowy, taki jak część na rzep, którą można zacisnąć wokół mankietu rękawicy. Mokre ubrania i skóra stają się zimne i skracają czas reakcji na wydarzenia wokół ciebie, dlatego ważne jest, aby zachować koncentrację, pozostając ciepłym i suchym. (Należy również pamiętać, że odzież z barwionej skóry ma tendencję do barwienia, gdy jest mokra, więc Ty i Twój motocykl możecie mieć np ładny odcień niebieskiego, jeśli nie odpowiednio się ochronionsz przed wnikaniem wody).
Wodoodporne buty jeździeckie i rękawiczki skutecznie powstrzymują przenikanie wody. Każda potrzeba ciasnego dopasowania, aby woda nie mogła znaleźć drogi przez odsłonięte obszary. Zaleca się, aby były na tyle ciasne, że można je schować w kurtce lub kombinezonie przeciwdeszczowym.
Jeśli masz torbę na zbiornik zamontowaną na motocyklu lub wolisz jeździć z małym plecakiem lub sakwą, rozważ przewóz dodatkowej suchej odzieży.
W przypadku kasków, pełny kask zapewni najlepszą ochronę przed wodą. Dla tych, którzy jeżdżą z kaskiem na twarz ½ lub ¾ zestaw okularów, których można używać zamiast normalnej ochrony oczu. Aby uzyskać dodatkową warstwę ochrony twarzy, użyj kominiarki z zewnętrzną warstwą ochronną (np. Gore-Tex), która wylewa wodę, a także blokuje przedostawanie się wiatru do skóry. Powinien mieć paski z pętlą pod pachami, które utrzymają kominiarkę we wnętrzu kurtki i zapobiegną jej podnoszeniu się i odsłanianiu potencjalnego szwu, przez który może przedostać się woda.
Plastikowe torby są pomysłowe, gdy chcesz, aby Twoje kosztowności były suche podczas ulewy.
Przygotuj się przed jazdą
Z nami wycisniesz ze swojego sprzetu tyle ile fabryka dala! Znajdz wszystko dla siebie i swojego motocykla! Wszystko! Tak, wszystko czego mozesz potrzebowac -
motocykla, mechaników, części, akcesoriow czy odzieży. Chcesz sie pozbyc swojej maszyny? U nas wystawisz tez na sprzedaż swój motocykl i to zupelnie za darmo! Przeczytasz tez opinie o sprzedawcy albo mechaniku. Warto? Przekonaj sie sam, a juz nigdy nie bedziesz tracic czasu na szukanie w innych miejscach.

Szczegóły strony https://www.moto-trade.pl/kategoria/Motocykle: