Katalog stron internetowych

Siłownia Warszawa centrum EclipticoGym

Siłownia dostosowana jest do potrzeb osób zaawansowanych, jak i do początkujących. Ecliptico oferuje dobry oraz nowoczesny sprzęt. Posiadamy strefę cardio oraz strefę funkcjonalna, pomogą Ci w osiągnięciu swoich celów. Oferujemy również treningi personalne, grupowe jak i treningi EMS. EMS Warszawa -czyli trening EMS to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy bardzo się śpieszą. Jeśli zależy Ci na błyskawicznych efektach, nie masz czasu na kilku godzinne wizyty na siłowni i chcesz wykonywać ćwiczenia pod okiem certyfikowanego trenera, to EMS jest dla Ciebie. U nas wymodelujesz różne partie ciała, podniesiesz wytrzymałość, wzmocnisz, rozciągniesz i rozbudujesz masę mięśniową, schudniesz i uzyskasz idealną figurę. Osiągniesz rezultaty, o których marzysz i jakich oczekujesz.
Szczególnie zapraszamy na trening EMS. Jak to wygląda?
1. Ćwiczymy 2 razy w tygodniu po 30 minut - i to wszystko. Resztę czasu możesz poświęcać na rodzinę, prace i własne pasje. EMS to perełka dla zabieganych. Maksimum efektów przy minimalnym nakładzie czasu.
2. Spalamy do 500 kalorii na sesję - dzięki opiece trenera, który zna się na EMS, możesz w krótkim czasie spalić więcej kalorii, niż spędzając nawet długie godziny na sprzęcie. 500 kalorii w pół godziny. Brzmi nieźle, prawda?
3. Wzmacniamy mięśnie całego ciała - nie tylko brzuchy, nie tylko nogi. Ćwiczymy tylko 2 razy w tygodniu, ale efekt musi być całościowy. Różnicę zauważysz bardzo szybko. Gwarantujemy Ci to!
4. Tylko 49 zł za pierwszy trening - nie wiesz, czego się spodziewać? Wypróbuj pierwsze spotkanie z trenerem w niskiej cenie, żeby przekonać się, czy EMS jest właśnie dla Ciebie.

Wypróbuj nas i zostań naszym zadowolonym klientem. Dla nowych klientów w wakacje mamy promocję 5 wejść za 19 zł. Sprawdź przed końcem sierpnia! Honorujemy karty Ok system oraz Fitprofit - zapraszamy serdecznie. Jeśli chcesz schudnąć lub poprawić kondycję najlepiej zrób to z EclipticoGYM!.
W EclipticoGym Oferujemy:
1. Strefę wolnych ciężarów
2. Kameralną siłownię
3. Trening EMS
4. Trening z trenerem personalnym
5. Strefę TRX

Szczegóły strony https://eclipticogym.pl: