Katalog stron internetowych

Pokoje Wrzos

Akwen w Borui, zwane także Jeziorem Białym, jest to małe, ale bardzo głębokie jezioro położone między Poznaniem a Zieloną Górą. Jest to jeden z najczystszych akwenów na zachodzie Polski. Wędkarze także nie będą się tutaj nudzili, ponieważ znajduje się tu mnóstwo gatunków ryb, w tym ponad 20-to kilogramowe karpie. Co więcej niedaleko mieszczą się specjalistyczne łowiska.
Ośrodek wypoczynkowy "Wrzos" jest położony opodal Jeziora Kuźnickiego niedaleko Nowego Tomyśla. Jest to miłe miejsce dla wczasowiczów ceniących sobie wakacje aktywne oraz pasywne. Dynamiczni turyści mają warunki do skorzystania z mnóstwa przyjemności w jeziorze, tj. rowery wodne, kajaki, kąpiel w wodzie jeziora, ale to jeszcze nie wszystko, nasze otoczenie dostarcza także mnóstwa możliwości na lądzie - spacery po lasku, boisko do siatkówki, podróże na rowerach, przejażdżki na koniu, a nawet jazda na quadach.
Nasz hotel proponuje nowoczesne pokoje z łazienkami, TV, dostępem do sieci Internet, czajnikiem, lodówką oraz klimatyzatorem. W kompleksie ośrodka mieści się parking dla turystów, grill, plac zabaw dla dzieci oraz bar kawowy. Strzeżona plaża jest umiejscowiona bram hotelu.

Szczegóły strony www.wrzosboruja.pl: