Katalog stron internetowych

Kraków- przewodnik

Kraków Travel jest turystyczną wizualizacją Krakowa - miasta królów polskich - prowadzoną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Witryna ta jest idealna dla każdego, kto ma ochotę zwiedzić i lepiej poznać to niepowtarzalne miasto. Naprowadzi na zabytki warte obejrzenia, miejsca, których nie sposób pominąć będąc w Krakowie, ale też liczne atrakcje, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Serwis Kraków Travel wystartował w lipcu 2009 roku i od razu było jasne, że to strzał w dziesiątkę. Świadczy o tym choćby liczba 100tys odsłon w ciągu miesięcznie! Witryna ta zatroszczyła się, by nawet obcokrajowcy poczuli się tutaj dobrze. Jest dostępna bowiem w aż czterech językach obcych, a konkretnie: angielskim, francuskim, czeskim i niemieckim. Z pewnością to ogromny jej atut.
Zawiera stale aktualizowaną bazę praktycznych informacji dla turystów, z której dowiedzą się choćby gdzie warto zjeść obiad, jakie wartościowe muzea odwiedzić oraz jakie Kraków zabytki oferuje, a które z pewnością trzeba zobaczyć. Muzea Kraków ma naprawdę interesujące, co warto osobiście sprawdzić! Grzechem byłoby też ominąć Wawel - najokazalszą wizytówkę Krakowa. Jeśli chodzi o kościoły Kraków absolutnie nie ustępuje innym miastom, a które najlepiej odwiedzić tego właśnie dowiedzie się na ze strony Kraków Travel.
To i dużo więcej informacji, które spowodują, że wasz pobyt w Krakowie będzie pamiętny znajdziesz u nas. Serwis ten to także doskonały sposób na wcześniejsze skrupulatne poznanie tego miasta m.in. dzięki umieszczonej tam jego pełnej jego historii, legend, ciekawostek. Po prostu jest to kompendium wiedzy o Krakowie w jednym miejscu.

Szczegóły strony www.krakow.travel: