Katalog stron internetowych

Hostel Krakow

Hostel Deco to jeden z najlepszych hosteli jakie do tej pory widziałem. Atmosfera Hostel krakow jest bardzo przytulna, wnętrza są piękna, rzeczywiście dobrze wytwarzane i urządzone-trudno to opisać to w jednym słowem, to należy ujrzeć sami! Personel jest bardzo przyjazny, wesoły i zawsze pomocny. Umiejscowienie jest raczej dogodna (15 minut spacerem od Rynku Głównego), wyborny dostęp do dworca, autobus, przystanek autobusowy jest tylko 2 min spacerem od tam, i jest dwa autobusy z tam bezpośrednio na lotnisko.
I loved the style Hostel. Uroczy i niepowtarzalny! Mieszkaliśmy w apartamencie Tamara na pierwszym piętrze. Był nieznaczny balkon! Pokój był ładny, czysty, ale mogłoby być garderoba z wieszakami (jest jednym, niemniej jednak z shelfs). Śniadanie było wystarczające: kanapka, płatki kukurydziane, herbata. Co do lokalizacji, nie jest dokładnie w centrum, niemniej jednak można dojść spacerem w 10-15 minut. W wielu przypadkach wolę próbować nowych rzeczy systematycznie, niemniej jednak o ile wrócę do Krakowa jeden dzień w przyszłości miałbym ochotę kategorycznie wybierz hostel Deco ponownie.
Spędziliśmy wspaniale nasze krótkie wakacje w Hostelu Deco. Bardzo nam się podobało. Atmosfera super, obsługa bardzo mila, dzień w dzień świeże bułeczki, herbatka i kawka. Pokoik bardzo śliczny i wygodny z widokiem na ogródek (Charlie). Jak będziemy mieli jeszcze kiedyś powrócić do Krakowa to oczywiście wrócimy do Deco.
Jest tam nieduży supermarket po drugiej stronie ulicy. Hostel posiada swój "własny serwis pralniczy, bardzo komfortowe wspólnej room/lounge i dobrze wyposażoną kuchnia. Jednym słowem, hostel Art Deco to wszystko czego można prosić! Kategorycznie polecam, jeżeli jesteś odwiedzają Kraków w dniu lub w miesiącu, nie mogę się doczekać, aby zatrzymać się tam ponownie, następnym razem gdy jestem w mieście!

Szczegóły strony www.hosteldeco.com: