Katalog stron internetowych

Producent etykiet samoprzylepnych - tnt-label.eu

Firma TNT Label to producent etykiet samoprzylepnych do różnych zastosowań w różnych gałęziach przemysłu, a także dystrybucji. Oferujemy szeroką gamę etykiet długowiecznych, foliowych, a także etykiet papierowych. Sprzedajemy etykiety i etykiety długowieczne do wszystkich gałęzi przemysłu w tym na przykład na środki ochrony roślin. Na naszej stronie można sprawdzić pełną ofertą etykiet i pozostałych form druku, a w naszym sklepie www można zakupić wybraną etykietę lub zamówić wydruk na etykietach. Wysyłamy nasze etykiety do większości państw z Europy.
Kolorowe etykiety samoprzylepne są jedną z najpopularniejszych rozwiązań potrzebnych w wizualizacji, nastawionych na wypromowanie, a także wyróżnienie poszczególnych {produktów na tle konkurencji. Muszą nie tylko poinformować klientów na temat składu danego towaru, oraz przykuć ich uwagę, wzniecić zainteresowanie towarem, w końcowym efekcie zachęcić do kupna. Naszym odbiorcom oferujemy także wielobarwne naklejki wyprodukowane z papieru oraz folii samoprzylepnej. Cechują się one różnymi możliwościami stosowania masy klejowej, dopasowanego do potrzeb zamówionych przez Państwa etykiet samoprzylepnych, a także laminatu.
Etykiety termiczne na roli produkowane są z arkuszy termicznych, wykorzystywane do druku z pominięciem kalki barwiącej. Etykiety termiczne na roli są mniej odporne na ekspozycje na światło, wodę oraz porysowania, z tego powodu używa się ich do znakowania produktów, gdzie informacje nie muszą być długowieczne. Etykiety będą poddawane ekspozycji na światło dzienne oraz poddawane działaniu źródeł ciepła
Etykiety długowieczne pozostaną czytelne przez cały okres ich funkcjonowania. Najmniejszy okres żywotności tych etykiety to 36 miesięcy. Etykiety stosuje się w kombinacji z klejami, dobranymi dobrze do podłoża. Produkowane są przede wszystkim z PET, poliamidu (nylon), PVC.
Z uwagi na niezwykłą trwałość, etykiety foliowe stosuje się wszędzie tam, gdzie panują uwarunkowania, które wykluczają użycie etykiet papierowych. Struktura ta zapewnia długoletnią gwarancję zachowania odpowiedniej formy, a także czytelność nadrukowanej na nie informacji. Etykiety foliowe na roli cechują się odpornością na promienie słoneczne oraz działanie kwasów, oraz ekstremalnych temperatur.

Szczegóły strony https://tnt-label.eu: