Katalog stron internetowych

Hellopak - opakowania dla pieczywa

Hellopak Kocyk&Wspólnicy - specjalista w produkcji opakowań. Nasza firma zdobyła zaufanie wiodących firm z branży piekarniczej dzięki doskonałej jakości produkcji i obsługi. Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów pochodzących od renomowanych, światowych dostawców, spełniając najwyższe standardy jakości. Używamy najlepszych dostępnych na rynku maszyn zgrzewających.
Pracujemy w certyfikowanym systemie ISO 9001:2008/HACCP. Nasze szybkie zgrzewarki zapewniają najwyższą jakość opakowań. Możemy produkować 24 miliony torebek miesięcznie, a w przyszłym roku planujemy zwiększyć tę ilość do 36 milionów. Folia używana do produkcji naszych woreczków pochodzi od najlepszych producentów i jest specjalnie przystosowana do niskich temperatur. Standardowo stosujemy folię o grubości 25 mikronów, ale na życzenie klienta oferujemy również folie o grubości 30, 35 i 40 mikronów. Mamy także folię do głębokiego mrożenia, która wytrzymuje temperatury do -28 stopni.
Potrzebujesz nowego logo lub chcesz zmienić obecne? Nasz zespół grafików jest w stanie stworzyć dla Ciebie projekt w kilka dni! Jeśli potrzebujesz innych materiałów reklamowych, strony internetowej czy innych usług, Rio Creativo jest do Twojej dyspozycji.

Szczegóły strony https://www.hellopak.pl: