Katalog stron internetowych

Zapowiedzi.tel Studio nagrań

Oferuję wykonywanie nagrań lektorskich dla firm. W firmowej centrali telefonicznej dobrze jest usłyszeć miły i profesjonalnie brzmiący głos. Zapowiedzi telefoniczne i powitania bardzo upraszczają komunikację z klientami. Czy to centralka telefoniczna, automatyczna sekretarka czy wirtualna centrala, głos lektora w słuchawce potrafi fachowo poprowadzić rozmowę i przekierować rozmówcę do odpowiedniego działu. W mojej ofercie znajdziesz usługi tworzenia nagrań lektorskich, które świetnie sprawdzą się jako komunikaty lektorskie w centralach IVR i infoliniach. Posłuchaj nagrań audio na mojej stronie, a przekonasz się, że wykonuję wysokiej jakości nagrania, które posiadają doskonałą jakość dźwięku.
Potrzebujesz nagrania w określonym formacie audio? Wave, mp3, inny format dźwiękowy? Bez dodatkowych opłat przekonwertuję nagrania do wymaganego formatu.
Na stronie znajdziesz także cennik usług i wszystkie zasady współpracy. Serdecznie zachęcam do zajrzenia na moją stronę i do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły strony https://zapowiedzi.tel: