Katalog stron internetowych

Www.itprojekt.pl

ITproject. pl założony został w 2008 roku w celu zaspokojenia zwiększającego się zapotrzebowania na usługi typu „outsourcing it“. Dla naszych klientów mamy bardzo szeroki zakres usług. Potrzeby klientów są dla nas najistotniejsze i z tego powodu przy każdej okazji staramy się spersonalizować nasze usługi. Współpracujemy z firmami różnej wielkości.

W itprojekt. pl zatrudniamy tylko informatyków z wielkim doświadczeniem. Dzięki temu wiemy, iż okażą się oni pomocni w rozwiązaniu kłopotów. Warto zajrzeć na firmową witrynę internetową itprojekt. pl po więcej ciekawych informacji. W Warszawie (04-863) na Wągrowieckiej 3a znajdą Państwo siedzibę naszej firmy. Mogą Państwo do nas napisać na adres mailowy: info@itprojekt.pl lub przedzwonić pod numer wskazany nr: 22 295 12 73. Informujemy ponadto o naszym nrze NIP: 9521911393 i REGON 146255623.

Jeżeli zależy Wam na sprawnym działaniu systemów informatycznych w biurze, to warto zwrócić się do nas po pomoc. Dlaczego opłacać dział informatyczny, jeżeli istnieje możliwość, by zlecić to profesjonalistom? Taki rodzaj współpracy pozwala na skupienie się na własnej działalności, a nie na problemach informatycznych, zatrudnianiu informatyków, troszczeniu się o ich kwalifikacje i miejsce pracy.

Naszym klientom możemy zaproponować takie usługi jak: helpdesk, pomoc sieciowe, wdrożenia oraz personalizowanie całej gamy serwerów, serwis sprzętu. Nasza oferta jest zaprezentowana w rzetelny sposób na witrynie: www. itprojekt. pl. Z łatwością zobaczą tu Państwo fakty o naszych usługach. Zawsze z chęcią służymy Państwu najlepszą pomocą. Swoją ofertę zawsze staramy się skonstruować w ten sposób, by nasi klienci byli z niej kompletnie zadowoleni.

Szczegóły strony www.itprojekt.pl/pl: