Katalog stron internetowych

Wasabi strony internetowe

Strony internetowe. Tworzymy kompletne strony WWW - wizytówki, sklepy internetowe a także zaawansowane portale. Realizacja obejmuje projekt graficzny, oprogramowanie, wdrożenie oraz późniejsza obsługę.

Sklepy internetowe
Wykonujemy kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych wraz z zaawansowanymi narzędziami integracyjnymi z księgowością czy kontrahentami zewnętrznymi.

Oprogramowanie
Tworzymy i wdrażamy specjalistyczne oprogramowanie na zamówienie, dla wsparcia procesów produkcyjnych, logistyki, zarządzania, automatyzacji pracy.

Usługi Marketingowe
Prowadzenie e-biznesu to nie tylko wykonanie strony internetowej, sklepu czy portalu. Aby twój projekt odniósł sukces bardzo często jest konieczne prowadzenie działań marketingowych. W tym miejscu pojawia się grupa usług które świadczymy dla naszych klientów.

Kampanie Reklamowe
Tworząc kapanie reklamową trzeba pamiętać o wielu aspektach takich jak konkurencja, trafność słów kluczowych, budżet, termin uruchomienia i wiele więcej. Przygotujemy dla ciebie plan uruchamiania kampanii oraz dopilnujemy aby była włączona o czasie i przyniosła zamierzone efekty.

Obsługa mediów społecznościowych
Masz profile społecznościowe Facebook. com, Google+ Twitter? Nie masz czasu na ich regularne aktualizowanie? Wykonamy dla Ciebie ich aktualizację ale również promocję wewnątrz tych serwisów aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Projektowanie newsletterów
Masz przeprowadzić kampanie mailingową a nie masz pomysłu na grafikę i czasu na jej przygotowanie? Nasz zespół dysponuje narzędziami które pomogą stworzyć newslettery oraz zmierzyć ich skuteczność.

Szczegóły strony https://www.wasabistudio.pl: