Katalog stron internetowych

Platforma E-lerningowa Moodle - Arstech

Elastyczne, niezawodne, konfigurowalne, łatwe w użyciu, mobilne i oszczędzające czas. Moodle jest zaprojektowane, aby zejść Ci z drogi i pozwolić robić swoje. Co to znaczy? Moodle gwarantuje, że nie będziesz tracić czasu na sprawdzenie, jak działa platforma i zmaganie się z technologią. Każda ostatnia funkcja i ostatni interfejs są tworzone w celu zaoszczędzenia czasu i wysiłku oraz ułatwienia nauczania i uczenia się.
Czy Moodle nie jest dla Ciebie wystarczająco wydajny? Możesz łatwo podłączyć aplikacje innych firm, które umożliwiają tworzenie interaktywnych materiałów lekcyjnych.
Moodle zbudował całe centrum aplikacji, aby ułatwić instytucjom i instruktorom eksperymentowanie i dostosowywanie nowych technologii do swoich kursów. Przejrzyj mnóstwo aplikacji LTI i zainstaluj je jednym kliknięciem. Nie wymaga wsparcia IT.
Wreszcie, Moodle ma - jak każdy inny system zarządzania nauczaniem - długą listę funkcji. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak udostępnianie zadań, ocenianie, narzędzia do adnotacji, powiadomień, opcji informacji zwrotnej itp., Mają one także silnik raportowania analizy graficznej. Analizy pozwalają nauczycielom mierzyć efektywność treści, przeglądać efekty uczenia się i interweniować, gdy uczniowie potrzebują dodatkowej pomocy.

Szczegóły strony https://teach24.eu: