Katalog stron internetowych

Dative Sp. z o.o. - Comarch Partner

Firma Dative Sp. z o. o. - Comarch Partner z siedzibą we Wrocławiu. Od ponad 10 lat wdrażamy, obsługujemy, szkolimy i serwisujemy oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima. W tym czasie pozyskaliśmy szeroką wiedzę oraz umiejętności wdrożeniowe dzięki czemu możemy świadczyć najwyższej klasy usługi wdrożeniowe. Jako Autoryzowany Comarch Partner - Dative Sp. z o. o. - posiada wiele różnorodnych certyfikatów potwierdzających posiadane przez nas kompetencje. Chcesz się o tym przekonać? Odwiedź naszą stronę www. dative. com. pl lub skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie. Umówimy się na bezpłatne spotkanie i prezentacje wdrażanego przez nas systemu Comarch ERP Optima. Dzięki temu będziecie mogli zadać nam wszystkie pytania bezpośrednio.

Krakowski producent oprogramowania firma Comarch S. A. ma w swojej ofercie kilka różnych systemów informatycznych klasy ERP, które wspierają zarządzanie różnego typami przedsiębiorstw:
- Comarch ERP XT - prosty i łatwy w użyciu program do fakturowania i obsługi magazynu oraz księgowości uproszczonej dla mikro, małych i średnich firm. Znajduje się w ofercie firmy Dative Sp. z o. o.
- Comarch ERP Optima - zawiera kilkanaście różnych modułów oraz kilka ciekawych aplikacji współpracujących aplikacji dzięki czemu świetnie nadaje się do zarządzania mikro, małymi i średnimi firmami. Czasem stosowany jest również przez większe przedsiębiorstwa. Główny produkt w ofercie firmy DATIVE.
- Comarch ERP XL - bardzo rozbudowany i bogaty funkcjonalnie system informatyczny kierowany głównie do średnich i dużych firm. Posiada moduły do zarządzania produkcją oraz magazynem wysokiego składowania. Póki co nie jest w naszej ofercie gdyż wymaga dodatkowej Autoryzacji jako Comarch Partner.
- Comarch ERP Altum - jeden z najbardziej innowacyjnych systemów ERP dla firm na rynku polskim. Dedykowany dla przedsiębiorstw holdingowych, wieloodziałowych oraz sieci handlowych. Na tą chwilę nie znajduje się w naszej ofercie.

Z innych produktów i aplikacji dostępnych w naszej ofercie najważniejsze są rozwiązania typu Business Intelligence czyli Microsoft Power BI oraz Comarch BI Point. Ponadto jako Autoryzowany Comarch Partner oferujemy aplikację mobilną dla handlowców, e-sklep czy DMS lub e-sprawozdania, które współpracują z Comarch ERP Optima
Dative Sp. z o. o. Wrocław - Twój Comarch Partner!

Szczegóły strony dative.com.pl: