Katalog stron internetowych

Ryż Basmati

Ryż basmati pochodzi z indyjskich i pakistańskich pól ryżowych znajdujących się u podnóży i na zboczach gór w otoczeniu Himalajów. Uprawiany jest tymi samymi metodami od kilkuset lat. Ryż basmati pozbawiony jest pestycydów, glutenu i GMO. Za to posiada liczne składniki odżywcze oraz cząsteczki elementarne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.
Można wymienić wśród nich:
1. Błonnik
2. Liczne aminokwasy i dużą ilość białka roślinnego
3. Węglowodany
4. Magnez, Wapń, potas, sód, cynk, chrom i żelazo
Wszystko to potwierdziliśmy badaniami laboratoryjnymi wykonanymi dla nas kilka lat temu przez firmę Hamilton Poland, która dokładnie przebadała dla nas ryż basmati Karoon pod każdym względem.
Zajmujemy się importem ryżu basmati Karoon z Pakistanu to Polski oraz jego dystrybucją na rynku polskim.
Zatem jeśli szukacie możliwości zamówienia i zakupu tej odmiany długoziarnistego ryżu zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową. Znajdziecie tam dane kontaktowe do nas. Jeśli jednak szukacie czegoś innego np. przepisów jak przygotować ryż basmati - tym bardziej zapraszamy do odwiedzin naszej witryny. Znajdziecie na niej mnóstwo ciekawych przepisów z mięsem, wegetariańskich oraz wegańskich. Publikujemy także różne ciekawostki oraz aktualności dotyczące tego ryżu. Tym bardziej zachęcamy was wszystkich do regularnych odwiedzin naszej strony www. ryz-basmati. pl oraz dodania jej do zakładek. Zawsze znajdziecie tam coś nowego i interesującego dla siebie. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami!

Szczegóły strony www.ryz-basmati.pl: