Katalog stron internetowych

Restauracja Balaton - balaton.zabrze.pl

Wybierając się na wakacje lub wycieczkę krajoznawczą warto przygotować nie tylko plan zwiedzania, ale także zaznaczyć na mapie miejsca z jedzeniem. Jeśli wybierasz się na Śląsk i zawitasz do Zabrza, odwiedź restaurację Balaton. Już od ponad 50 lat zachwyca gości swoimi niesamowitymi potrawami!
Co znajdziesz w menu? Restauracja specjalizuje się w kuchni węgierskiej, dlatego będziesz mógł zamówić m. in. placki ziemniaczane, śledzie po węgiersku, żurek balatoński z ziemniakami lub medaliony z polędwicy po węgiersku. Poznasz prawdziwe smaki i aromaty Węgier bez konieczności wyjazdu z Polski. Balaton to także kuchnia śląska. Skosztujesz lokalnych dań i przysmaków, które już od wielu lat królują na stołach w tym regionie. W menu znajdziesz także klasyczne dania obiadowe, desery oraz napoje. Nawet największy niejadek znajdzie tu coś dla siebie.
Restauracja Balaton dysponuje także dużą salą, która jest idealna na zorganizowanie imprez okolicznościowych. Nie tylko będziesz mógł się spotkać z przyjaciółmi, ale także urządzisz komunię, wesele, urodziny czy spotkanie biznesowe. Możliwość dostosowania menu, miła obsługa i lokalizacja budynku w centrum miasta sprawiają, że restauracja jest doskonałym miejscem na tego typu imprezy. Zarezerwuje stolik, salę lub odwiedź restaurację Balaton w Zabrzu już dziś!

Szczegóły strony https://balaton.zabrze.pl: