Katalog stron internetowych

ZFM Zasada fabryka maszyn

Przedsiębiorstwo Zasada Fabryka Maszyn zajmuje się w szerokim zakresie projektowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętów i urządzeń dla przemysłu gastronomicznego. Zakres oferty naszego przedsiębiorstwa jest bardzo duży, zaczynając od klasycznego produktu, jakim jest komora wędzarniczo - parzelnicza, poprzez komory piekarnicze, kotły warzelne aż po ofertę urządzeń dla garmażerii, jak linie technologiczne do gotowania pierogów lub smażenia krokietów. Nasze zainteresowania oraz duże doświadczenie nabyte na przestrzeni długiego stażu pracy z maszynami dla przemysłu gastronomicznego pozwala naszej firmie bez cienia wątpliwości podejmować się wykonania nawet niezwykle skomplikowanych zleceń.

Najlepiej zajrzeć na branżową witrynę internetową zfm-online. com po mnóstwo szczegółów, a poza tym po to, aby przeglądnąć opisy naszych sprzętów. Z ZFM można się skontaktować korzystając z adresu elektronicznego: biuro@zfm-online.com lub pod nrem tel. : +48 32 382 20 20. W Piekarach Śląskich (41-940) na ulicy Bytomskiej 64 znajdą Państwo siedzibę naszej firmy. Zainteresowane osoby mogą się zaznajomić dodatkowo naszym NIP-em 4980263229 i REGONEM 4980263229.

Klientom zfm-online. com oferujemy obszerny pakiet usług związanych z nowoczesnymi maszynami gastronomicznymi. Od samego początku cenimy odpowiednie kwalifikacje pracowników i najlepszej klasy tworzywa. Zachęcamy do przejrzenia naszej witryny: www. zfm-online. com, na której zobaczyć możecie Państwo mnóstwo ciekawych informacji związanych z projektowaniem kotłów warzelnych.

Urządzenia wytwarzane przez naszą firmę docenili jeszcze klienci z Chile, Kanady, USA, Rumunii, Malezji, Indii, Litwy, Holandii, RPA, Grecji oraz Anglii. Na sam koniec zapraszamy Was do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Jesteśmy pewni, że nasze sprzęty gastronomiczne będą Państwu odpowiednio służyć.

Szczegóły strony zfm-online.com: