Katalog stron internetowych

Detektyw

Prywatny detektyw z Infosekret daje możliwości ludziom dzięki zasobnemu doświadczeniu, które uzyskał przez lata działalności w zawodzie śledczego. Prywatny detektyw ma w swoim arsenale metody, które stosuje w zamiarze określenia faktów w sprawach którymi się zajmuję.
Prywatny detektyw proponuje niezły obręb usług m.in. nadużyć finansowych, kradzież tożsamości, agresywne e-maile i kradzież towarów objętych prawem autorskim.
Detektyw z Infosekret również proponuje wsparcie w sprawach cywilnych jak, przykładach kiedy doświadczyliśmy skrzywdzeń cielesnych, roszczeń ubezpieczeniowych i złudzeń, kurateli nad dziećmi, poszukiwania jednostek zaginionych.
Infosekret jako profesjonalna i doświadczona firma w wielu sferach pozwala jej to na podjęcie praktycznie wszelkiego zlecenia - od zasadniczego dochodzenia po śledztwo ze wszystkimi dostępnymi środkami, które oznacza polskie prawo. Detektyw z Infosekret może zorganizować i koordynować wszelkie odmiany badań, które są potrzebne do wykonania wymagającego zadania.

Szczegóły strony www.infosekret.pl: