Katalog stron internetowych

Chem-protect.pl chemia do cynkowania

CHEM-PROTECT to dynamicznie rozwijająca się firma myślącą o przyszłości, jaka z cynkowniami ogniowymi poszukuje najlepszych rozwiązań technologicznych i chemicznych i pomaga modernizować linie cynkownicze dostosowując je do aktualnych standardów światowych.
CHEM-PROTECT przykłada wszelkich starań aby cynkowanie ogniowe stało się procesem prostym, tanim oraz co najważniejsze, skutkującym idealną powłoką cynkową. Proces obróbki chemicznej poprzez cynkowanie ogniowe jest najtańszą oraz najefektywniejszą technologią chroniącą stal przed szkodliwymi warunkami środowiskowymi. Lata praktycznego wykorzystania tej technologii przez CHEM-PROTECT wraz z poszerzającym się zakresem zastosowań powoduje, że nasza oferta jest skierowana do każdego zainteresowanego ochroną produktów stalowych przed korozją.
Stosowanie się do naszej oferty zapewnia ograniczenie wysokich kosztów eksploatacji oraz wymiany kąpieli procesowych. Głównym aspektem działalności naszej firmy są produkty chemiczne zapewniające właściwy przebieg samego cynkowania jak i również etapów wstępnego przygotowania chemicznego stali, są to produkty takie jak: kąpiele odtłuszczające, inhibitory i dodatki do trawienia, topniki, dodatki stopowe, rafinatory.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie internetowej: http://chem-protect. pl/kontakt/new

Szczegóły strony chem-protect.pl: