Katalog stron internetowych

Warsztaty Vedic Art Marta Kolarz

Czy chciałbyś, chciałabyś rozwinąć swój potencjał twórczy?
Warsztaty Vedic Art to nie tylko możliwość malowania pięknych dzieł plastycznych. Tak naprawdę obrazy malują się same. Nie potrzebujesz żadnych uzdolnień, czy talentów malarskich. Jak to możliwe?

Twórca metody Curt Kallman stworzył ją na podstawie 17 zasad Vedysjkich, które bezpośrednio przekładają się zarówno na proces tworzenia dzieła artystycznego jak i na proces tworzenia życia człowieka.

Na warsztacie Vedic Art będziesz poznawać te zasady, a każdą z nich wprowadzisz w życie zaczynając od płótna. Dzięki aktywnemu działaniu zasada przeniknie do Twojej podświadomości i będzie funkcjonować w życiu poprawiając jego jakość w każdym aspekcie.

Twoje nastawienie do nowego obrazu koreluje z Twoim nastawieniem do każdego nowego wyzwania, zadania w życiu (czy z ciekawością i entuzjazmem do tego podchodzisz, czy z niechęcią czy lękiem, że się nie uda? ).

Jeśli choć trochę się orientujesz w zasadach działania ludzkiego umysłu, to wiesz, że niechętnie wychodzimy ze swojej strefy komfortu, wolimy stosować znane i sprawdzone rozwiązania, wtedy czujemy się bezpiecznie.

System szkolnictwa tworzy z nas jednostki ODTWÓRCZE, nie TWÓRCZE.
Jestesmy przyzwyczajeni, że w danej dziedzinie są mądrzejsi od nas, autorytety, którzy nam wszystko pokażą i wyjaśnią.
To powoduje, że w obliczu nowego wyzwania nie potrafimy znaleźć rozwiązania, nie mamy własnych pomysłów.. czekamy na instrukcje, gotowe rozwiązania.

Na warsztatach często słyszę pytania: a jak tego się używa? nie wiem, nigdy nie malowałam - kiedy mówię - sam/sama sprawdź, doświadcz, jak to zadziała - wtedy będziesz wiedzieć najlepiej - nie zawsze spotykam się ze zrozumieniem ;) Przecież płacę i wymagam, przyszłam się tu czegoś nauczyć…. A tymczasem nie chodzi o zdobywanie wiedzy, tylko mądrość - poprzez własne doświadczenie.

Szczegóły strony https://malarstwointuicyjne.pl: