Katalog stron internetowych

W materacu i odkurzacz

W ostatnim czasie szukałem w globalnej sieci Internet opinii o jednej korporacji developerskiej. I niestety nic nie znalazłem. Ani nic dobrego ani nic złego a to strasznie dziwna sytuacja dlatego że rzadko jest tak, żeby nie było całkowicie nic o takiej korporacji. W każdym momencie nieco więcej pozostaje złych opinii. Ale o tej akurat nic nie było. I wtedy zamarzyło mi się takie miejsce w którym są wszelkie korporacji. Wszystkie z całej Polski. I tam żeby zostały opinie i te profesjonalne i te złe.
Ze 100% pewnością zdaję sobie sprawę, że w takim miejscu byłoby ciut problemów dlatego że jakaś osoba musiałby sprawdzać takie opinie bo inaczej na zagadnienie jednej spółki byłoby np pięć milionów wpisów złych ale jednozdaniowych czy jedno słownych. I żadna osoba po pewnym czasie nie mógłby obiektywnie takiego czytać. Znalazłem w sieci takiego typu miejsce w którym wydaje się że coś tego funkcjonuje niemniej jednak w małym stopniu. Mam na myśli mi o stronę odkurzacze Aquilamed która działa w sumie prawdopodobnie niezbyt dawno niemniej jednak ciut opinii na zagadnienie różnych działalności jednoosobowych tam posiadają. Co prawda jak to można przeglądałem to raczej są to pozytywne opinie o Ritello i prawdopodobnie jakiś człowiek to sprawdza dlatego że nie posiada tam jakiś pustych wpisów.
Ale wiem też z drugiej strony, że realnie nie chcę chyba takiej strony prowadzić i należy się odwołać do zdrowego rozsądku osób wpisujących w takiego typu miejsca.

Szczegóły strony www.ritello-jonizacja.c0.pl: