Katalog stron internetowych

Transgeo - usługi

Transgeo.pl to strona WWW nowoczesnej firmy geodezyjnej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1991 roku i funkcjonuje bez przerwy od tego czasu. W usługach geodezyjnych firma używa nowoczesnych rozwiązań z dziedziny elektroniki.
Na stronie zamieszczony został zakres usług, jakimi trudni się firma, m.in. tyczenie urządzeń uzbrojenia podziemnego, przygotowywanie map do celów projektowych, inwentaryzacje przyłączy, podziały nieruchomości, odnawianie punktów granicznych, przygotowywanie map do celów prawnych. Poza tym firma trudni się kompleksową obsługą przedsięwzięć.
W zakładce realizacje geodezyjne zobaczymy robiącą wrażenie listę zakończonych z sukcesem projektów. Po przejściu do "referencje" możemy znaleźć sporo opinii zadowolonych klientów - zarówno prywatnych jak i biznesowych. Firma nie zamieszcza cennika i wszystkie usługi wycenia indywidualnie po wcześniejszym kontakcie mailowym. Jeżeli nie jesteśmy zorientowani w usługach geodezyjnych, zainteresuje nas specjalnie napisany poradnik, który wyjaśnia pojęcia geodezyjne.

Szczegóły strony www.transgeo.pl: