Katalog stron internetowych

Stolmar Okna Toruń

Firma Stolmar to producent drzwi i okien, którego Klienci znają z wyjątkowych rozwiązań i profesjonalnej obsługi Klienta. Przedsiębiorstwo od kilku lat zajmuje się produkcją okien PCV, bazując na najlepszych profilach okiennych na rynku. Świadczy dodatkowo usługi takie jak montaż i serwis okien, troszcząc się o precyzję i fachowe wykonanie. Poznaj nas bliżej i odkryj korzyści płynące z naszych produktów.
Stolmar jest firmą mieszczącą się w Toruniu. Naszym głównym celem jest dostarczanie fachowych rozwiązań w dziedzinie stolarki okiennej. Głownie oferujemy sprzedaż takich produktów jak okna PCV, wykonywane przez cenionych producentów, firmy Decco, Aluplast, Veka. Proponowane przez nas okna są zgodne z nowoczesnymi trendami. Gwarantują eliminację strat ciepła i korzystne warunki cieplne o każdej porze roku. To idealne rozwiązanie dla każdego.
Patrząc na zmiany jakie dokonały się w technologii okiennej w ostatnich 10 latach, firma Stolmar gwarantuje swoim Klientom najdoskonalsze produkty, zgodne z nowoczesnymi trendami. Na pewno pokochają Państwo nasze okna, które produkowane są po to, by towarzyszyć Państwu przez wiele lat.

Szczegóły strony www.stolmar-okna.pl: