Katalog stron internetowych

Projekty domów ExtraDom

Domy są nie tylko dla osób dysponujących sporym zasobem gotówki i posiadających liczną rodzinę. Jeśli odwiedzisz naszą witrynę internetową to przekonasz się, że projekty domów mogą być przeróżne. Różnią się one nie tylko powierzchnią zabudowy, kubaturą i wizualizacją, ale i również zastosowanymi podczas budowy materiałami. Tak jest jeśli chodzi o Projekty domów nowoczesnych.
W ich przypadku skupiono się przede wszystkim na energooszczędności domu, ekonomiczności oraz komforcie mieszkania. Dla niewielkich rodzin i osób starszych stworzyliśmy projekty domów parterowych. Łączą one w sobie funkcjonalność wszystkich pomieszczeń zlokalizowanych na parterze. Każdy oferowany na naszej stronie projekt posiada swoją odrębną cenę i szczegółowy opis.
Kontaktując się z naszym ekspertem dowiesz się, co wchodzi w skład każdego gotowego projektu i na jakie dodatkowe usługi możesz jeszcze liczyć. U nas znajdziesz również projekty garaży jedno i dwustanowiskowych, przybudowanych do domu lub wolnostojących. Zaglądnij do nas już dzisiaj.

Szczegóły strony extradom.pl: