Katalog stron internetowych

Podnosnikikoszowe.pl - wynajem podnośników

Poznaj AA HERKULES i wynajmij podnośnik. Firma AA HERKULES oferuje wynajem podnośników koszowych w czterech filiach. Oddziały zlokalizowane są we Wrocławiu, Łodzi, Warszawie oraz w Katowicach. W Katowicach znajduje się główna siedziba firmy. Wynajmowany sprzęt to: podnośniki nożycowe (elektryczne i spalinowe do 18, 5 m), teleskopowo-przegubowe (elektryczne i spalinowe do 26 m wysokości i 16 m zasięgu bocznego), masztowe (tylko elektryczne), gąsienicowe/na gąsienicach (tzw. pająki mają napędy hybrydowe) oraz ładowarki teleskopowe (diesel mogące podnosić do 4 ton).
Podnośnik koszowy spełnia wszelkie wymagania, jakie przy pracach wysokościowych może stawiać klient. Zwyżki przede wszystkim są zwrotne, stabilne, łatwo nimi sterować. Nadają się do prac zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Mogą pomóc w pracy na magazynach, w halach produkcyjnych, oraz w miejscach, do których można dotrzeć tylko za pomocą podnośnika.
W AA HERKULES poza szerokim wyborem podestów ruchomych do wynajęcia, warto zwrócić uwagę na fakt, że firma oferuje szkolenia na operatorów podnośników (kurs + egzamin UDT/TDT).
Decydując się na wynajem podnośników, polecamy skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę podnosnikikoszowe. pl, dzwoniąc pod numer telefonu 511520520 lub odwiedzić któryś z oddziałów, gdzie bezpośrednio z pracownikiem można będzie uzgodnić szczegóły i indywidualne warunki najmu. Jeśli potrzebujemy wynająć zwyżkę, warto zwrócić się do AA HERKULES, która zapewni profesjonalną obsługę, oraz doradzi który podnośnik koszowy spełni nasze oczekiwania i dowiezie sprzęt na adres. Wynajem podnośnika to dobra opcja, zarówno gdy potrzebujemy go przez krótki okres, jak i długoterminowo.
Polecamy podnośniki koszowe polskiej wypożyczalni!

Szczegóły strony https://podnosnikikoszowe.pl: