Katalog stron internetowych

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Sklep online duopower. pl proponuje artykuły marki Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzynarodowy przedsiębiorca wysokojakościowych systemów mocowań o niemieckiej rzetelności. Firma jest jedną z najbardziej znanych, a jej towary należą do najczęściej wybieranych zamocowań używanych w budownictwie i majsterkowaniu. Obszar działalności firmy obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terenie znajdują się centra przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może pochwalić się aktywnością w dziale metod technicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są trafnym wynalazkiem w dziedzinie inżynierii.
Towary Fisher cechują się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość kompanii Fisher. Artykuł z układem Duopower jest złożony z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu uniwersalnie dostosowuje się do otworu i nie luzuje się po zamontowaniu. Dzięki swojej strukturze ma też wiele zastosowań, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym plusem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy stacjonarne, poza sprawdzonymi produktami, oferują także profesjonalną usługę doradczą wprawionych pracowników w wyborze rodzajów zamocowań. Sklep internetowy duopower. pl natomiast umożliwia swobodne i intuicyjne wyszukiwanie produktu spomiędzy uszeregowanych kategorii. Fisher oferuje tam także zyskowne rabaty.

Szczegóły strony https://duopower.pl: