Katalog stron internetowych

Ekologika - maszyny do kleju

Zespół Ekologika interesuje się projektowaniem sprzętów, urządzeń i technologii do aplikacji klejów stosowanych w czasie produkcji przemysłowej.
Nasza marka skierowana jest do każdej firmy, korporacji jak i rzemieślników, interesujących się produkowaniem produktów klejonych np. : drzwi, wszelkiego rodzaju płyty warstwowe, panele SIP, panele podłogowe, klejonki do konstruowania, tablice, wyroby z granulatów gumowych, trocin oraz włókien drzewnych i innych wyrobów produkowanych z wykorzystaniem procesu klejenia. Naszym najbardziej istotnym celem jest automatyzacja procesu klejenia, za pomocą której możecie Państwo usprawnić proces produkcji, a w wyniku czego zmniejszyć jego koszty oraz podnieść jakość waszych wyrobów.
Proponujemy maszyny do nakładania klejów poliuretanowych, melaminowych, mocznikowych i wielu innych. Urządzenia wykonujemy na zamówienie, z uwzględnieniem Waszych wymagań oraz potrzeb procesu. Zajmujemy się konstruowaniem, wykonawstwem, przystosowaniem i serwisem maszyn do kleju.

Szczegóły strony https://maszynydokleju.pl: