Katalog stron internetowych

Www.jpk-link.pl - Scalanie JPK

W dobrze prosperującej firmie, wszystko zwykle jest dopięte na ostatni guzik. To właśnie przez to przecież jest się w stanie ona prężnie rozwijać i generować odpowiednie dochody. Żeby jednak stało się to realne potrzeba ekspertów, którzy zatroszczą się o profesjonalne kierowanie finansami. Ważne jest aby orientowali się oni w tym które zmiany prawa odnoszą się właśnie do ich przedsiębiorstwa, przez co są w stanie ustrzec się wszelkich kłopotów w kontaktach ze skarbówką.
Jedną z ostatnich zmian jest choćby to, że teraz raporty z danymi księgowymi przedsiębiorstwa (np. JPK_VAT) do skarbówki będą przesyłane drogą elektroniczną. Na dzień dzisiejszy jednolity plik kontrolny jest obowiązkowy dla dużych( od 1. 07. 2016), średnich i małych firm (od 1. 01. 2017). Przekazywane do urzędu skarbowego dane do w formie elektronicznej umożliwią skrócenie czasu potrzebnego na czynności kontrolne.
Oczywiście, tego typu pliki JPK będą specjalnie zabezpieczone, co sprawi, że nie wpadną one w niewłaściwe ręce. Tworząc takie dokumenty dobrze jest wykorzystać program JPK, z pomocą którego scalanie JPK stanie się wyjątkowo proste. Dodatkowo, umożliwia on bowiem sprawne kontrolowanie tego rodzaju plików oraz upewnienie się, że wszystko jest w porządku, jeszcze przed ich wysłaniem. Jeśli zatem chcemy postawić na łatwe łączenie plików JPK i ich szybkie wysłanie, to jest świetne rozwiązanie.
Program JPK Link niezbędne narzędzie zarówno dla firm wielooddziałowych, jednostek budżetu terenowego jak i biur rachunkowych, w których księgowość prowadzona jest w różnych miejscach lub systemach i przed wysyłką koniczne jest scalanie JPK.

Szczegóły strony www.jpk-link.pl: