Katalog stron internetowych

Administracja

Obecnie administrujemy 29 nieruchomościami. Obszar naszej działalności obejmuje Warszawę, Otwock, Piaseczno i jego okolice.
Administracja nieruchomościami - o różnym wieku i stanie technicznym, od budynku przedwojennego o dużych potrzebach remontowych poprzez budynki o średnim standardzie do nowych budynków typu apartamentowego.
W ramach zarządzania świadczymy pełen zakres usług związanych z administrowaniem nieruchomościami, przy czym jako zarządca bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za decyzje podejmowane na rzecz współwłaścicieli nieruchomości. Przed podjęciem decyzji o wyborze usługodawcy, przeprowadzamy obszerne badanie rynku, analizujemy wiele ofert, aby ostatecznie wybrać najkorzystniejszą dla nieruchomości ofertę.
Naszym celem jest świadczenie usług administrowania nieruchomościami na jak najwyższym poziomie. Wdrażany przez nas system zarządzania jakością PN EN ISO 9001:2001 ma na celu dopracowanie wszelkich szczegółów w skomplikowanym procesie efektywnego zarządzania Państwa nieruchomością.
Przez cały czas poszukujemy innowacji w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami by na bieżąco implementować je w Larixie.

Szczegóły strony www.pwlarix.pl: