• Miniatura Katalog Firm- baza firm i usług Katalog Firm- baza firm i usług Firmy. Darmowa reklama przedsiębiorstwa. Nowoczesne modyfikacje oraz rozwiązania zapewniają skuteczne pozycjonowanie witryn firmowych. Idealna forma reklamy internetowej. Bezpłatny i skuteczny sposób promocji oraz wartościowego pozycjonowania. Opisy do katalogów dopisywane są systematycznie. Wykaz witryn w spisie firmowym podzielony tematycznie.
 • Miniatura Katalog stron Falco Katalog stron Falco Spis stronnic www. Coraz więcej internautów szuka interesujących i przydatnych wiadomości. Jednym z najlepszych sposobów na podniesienie widzialności przedsiębiorstwa w wyszukiwarkach oraz by miało się możliwość pozycjonować stronę w katalogu firm Falco w naprawdę wydajny sposób jest nasz seokatalog Falco. Należałoby napomknąć, że spis branżowy to indeks wielu przedsiębiorstw, prowadzących swoją działalność.
 • Miniatura Audyt, tworzenie stron internetowych Allf Audyt, tworzenie stron internetowych Allf ALLF …ciekawa oferta dla szukających oryginalności, gdzie każda kobieta znajdzie gustowne i modne ozdoby. Bogaty wybór biżuterii sztucznej, artykułów fryzjerskich, ozdób do włosów pozwala naszym Klientkom podkreślić niepowtarzalny modny styl. Oferujemy duży asortyment wzorów oraz kolorów ozdób do włosów. Od nawet najprostszych klamer, szpilek, wsuwek, spinek, po ozdoby wieczorowe i ślubne.
 • Miniatura Spis firm Bluen.pl Spis firm Bluen.pl W naszym bazie firmowej Bluen. pl przedsiębiorcy mają możliwość utworzenia wizytówki przedsiębiorstwa i zaprezentowania w nowoczesnej bazie branżowej co zwiększa uwagę potencjalnych Klientów, zwiększeniem popytu na oferowaną usługę. Zamieszczając odnośnik w opisywanej spisie witryn Bluen powiększymy jego moc w oczach algorytmów wyszukiwarek, dzięki czemu strona, dodanego przedsiębiorstwa będzie wyżej na liście.
 • Miniatura Baza firm Baza firm Reklama w katalogu jest formą promocji dla każdego przedsiębiorstwa. Polecany katalog-firmy.net, to najlepsza metoda na zaistnienie w Internecie. Spis firmowy to metoda dzięki, której można wypromować w katalogu Firmę w efektywny sposób. W efekcie w bardzo sprawny sposób można podnieść stopień odwiedzin a także wpłynąć na liczbę sprzedawanych towarów. Spis witryn to także wyszukiwarka z danymi (dane, strona firmowa, zdjęcia, logo, opis i mapka).
 • Miniatura Katalogi Allie Katalogi Allie Bezpłatny spis witryn www – skuteczny sposób, by można było promować usługi w profesjonalny w nowoczesny sposób. Opisy do katalogów dopisywane są codziennie. Wykaz witryn w katalogu Allie podzielony jest tematycznie. Wypada z tej przyczyny dopasować dla siebie poprawną kategorię a w następnie umieścić wpis witryny.

Strony związane z hasłem 'tłumacz przysięgły':

 • Tłumaczenia przysięgłe. »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego, francuskiego, japońskiego bądź portugalskiego – to tylko cząstka pokaźnego zespołu fachowców, z którą współpracuje agencja tłumaczeń MIW. Atrakcyjna przez wzgląd na cenę propozycja przedsiębiorstwa zawiera przekłady przysięgłe na piśmie i również ustne, których najwyższą jakość konfirmuje grupa zatwardziałych petentów z całej Polski. Zaprzyjaźnieni z biurem tłumacze, posiadają w podobny sposób okazałą wiedzę z aspektu prawa, weterynarii lub też marketingu, co umożliwia translacje w toku sympozjów lub zebrań firmowych. Dzięki dodatkowej usłudze- skład do druku DTP, klienci MIW-u maja szansę przyrządzone tłumaczenie otrzymać w formie przygotowanej do druku. Oferta biura tłumaczeń to wykonywanie tłumaczeń w dowolnych kombinacjach językowych z około 40 różnych języków.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tlumaczprzysiegly.net tłumaczenia prawne i ekonomiczne »

  Firma tłumacz przysięgły języka angielskiego proponuje tłumaczenia przysięgłe ustne i pisemne. Działalność ta specjalizuje się tłumaczeniami z obszaru prawa i ekonomii charakteryzujące wielorakie gałęzie takie jak na przykład pieniężna, bankowość, księgowość, zarządzanie czy reklama. Działa na zasadzie upoważnienia wykazanego wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod odpowiednim numerem. Doświadczenie firmy to wieloletnia praca nad językiem i powiązanego z nimi wszelkiego rodzaju tłumaczeniami. Więcej szczegółów na stronie www.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły - www. »

  Zapraszamy Państwa do naszego centrum językowego, które pełni podwójną funkcję - biura tłumaczeń oraz szkoły języków obcych.
  Nasze Centrum istnieje od 2000r. Tworzy je liczne grono kompetentnych tłumaczy przysięgłych oraz nauczycieli, o dużym doświadczeniu zawodowym i sprawdzonych umiejętnościach.
  Bezustannie poszerzając zakres swojej działalności, kształcimy słuchaczy w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania w małych grupach (2 - 10 osób) lub indywidualnie - w nowoczesnych salach wykładowych, wyposażonych w sprzęt audio-video.
  Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości. Mamy przepis na dobre tłumaczenie: dobry tłumacz-ekspert w danej dziedzinie, korekta merytoryczna i językowa, dobra organizacja pracy.
  Nasze miejsce wśród innych biur tłumaczeń i szkół językowych wyznaczają nasi Klienci, których grono stale się powiększa, w kraju i za granicą, z czego jesteśmy bardzo dumni.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Nasze biuro tłumaczeń MIW jest wprawione w tłumaczeniach przysięgłych z języka angielskiego i węgierskiego. Z tych języków mamy możliwość zagwarantować najniższe ceny tłumaczonych tekstów. Z racji współdziałania z lekarzami, prawnikami oraz specjalistami ds. technologii wprawnie operującymi językiem angielskim oraz niemieckim, wykonujemy tylko kompetentne tłumaczenia podobnie pisemne, ustne jak i poświadczone. Nasze usługi wykonujemy na obszarze całego kraju a także w kilku różnych państwach Europy. Od innych biur tłumaczeń wyodrębnia nas to, że współpracujący z nami tłumacze posiadają chociaż 5-letnie doświadczenie w w pracy na stanowisku tłumacza a także to, że oprócz kompetencji filologicznych mają inne wykształcenie lub dodatkowo specjalizują się w praktycznej dziedzinie.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły »

  W naszym biurze tłumaczeń, nasz fachowy zespół tłumaczy przekłada ważne dokumenty handlowe z języka angielskiego na język polski i w odwrotnie. Zaufało nam dużo firm mających swoje siedziby w rożnych krajach europy zachodniej, oraz ważne instytucje państwowe. Dostarczane nam dokumenty tłumaczymy szybko z wyjątkową precyzją, ponieważ wiemy jak niezwykle ważny jest dokładny przekład dokumentów na polski język. Nasz tłumacz przysięgły angielskiego Wrocław, do naszych szeregów trafiają wyłącznie profesjonaliści znający fachowe słownictwo w języku angielski.w naszym biurze tłumaczeń, nasz fachowy zespół tłumaczy przekłada ważne dokumenty handlowe z języka angielskiego na język polski i w odwrotnie. zaufało nam dużo firm mających swoje siedziby w rożnych krajach europy zachodniej, oraz ważne instytucje państwowe.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia skandynawskie »

  Ekspresowe Elektroniczne Biuro Tłumaczeń Skandynawskich na terenie całej Unii Europejskiej.Wykonujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń skandynawskich na terenie całej Unii Europejskiej. Zamów dzisiaj a już jutro otrzymasz tłumaczenie mailem.Oferujemy pełny zakres usług językowych takich jak: tłumaczenia, weryfikacje, korekty, analizy językowe, tłumaczenie korespondencji handlowej, przedstawicielstwo handlowe, organizacja innowacyjne i kreatywne usługi wymagające znajomości jednego lub wielu języków obcych. Wykorzystaj nasz kapitał i naszą znajomość języków obcych! Porozmawiaj z partnerami biznesowymi, zleć nam wyszukanie kontrahentów dla Twojej firmy, sprawdź jak działa Twój regionalny oddział w danym kraju! Z nami możesz wszystko! Zapraszamy do współpracy wiarygodnych i uczciwych partnerów handlowych.konferencji, tłumaczenia konferencyjne oraz wszelkiego rodzaju.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Kraków »

  Od dnia ukończenia studiów zajmuję się zawodowo tłumaczeniem, głównie zajmuję się przekładem, tak ustnym jak i pisemnym. Wyszukuj pod: tłumacz, tłumacz przysięgły, tłumacz niemiecki a z pewnością mnie znajdziesz. Najczęściej dokonuję tłumaczeń: prawniczych, ekonomicznych (szelskie oferty), technicznych (szczególnie budownictwo), tłumaczę też strony www. Jednocześnie podejmuję się przekładów o treści popularnonaukowej.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Translogos »

  Strona przedstawiająca ofertę profesjonalnego biura tłumaczeń przysięgłych. W ofercie posiadamy tłumaczenia wszystkich języków europejskich, oraz większość wschodnich, między innymi z norweskiego, hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego, duńskiego czy arabskiego. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z treścią strony.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Światpoliglotów Biuro tłumaczeń Katowice »

  Centrum tłumaczeń Światpoliglotów to nowe biuro tłumaczeń. Proponujemy w pełni kompleksową obsługę klientów, w zakresie tłumaczeń, szkoleń dla tłumaczy i tłumaczeń przysięgłych. Prowadzimy również szkołę języków obcych. Nasze biuro tłumaczeń to jedno z najbardziej lubianych miejsc na mapie Śląska w zakresie usług tłumaczeniowych oraz szkoleniowych. Terminowe realizacje i profesjonalne podejście do współpracy daje naszym klientom maksimum korzyści oraz jakość naszych usług.

  Data dodania: 24 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • A.A. Tłumacz Języka Angielskiego Partyka Ewa »

  Tłumacz Języka Angielskiego Partyka Ewa wykonuje tłumaczenia na język angielski - zwykłe oraz przysięgłe. Oferta tłumaczeń to m. in. : tłumaczenia specjalistyczne i zwykłe, sądowe, tłumaczenia ustne. Realizowany jest ponadto spory zakres tłumaczeń różnych dokumentów takich jak: zaświadczeń, pełnomocnictw, umów kupna sprzedaży, umów spółek, sprawozdań, dokumentów bankowych, kart pojazdu. Wszystkie usługi wykonywane są w sposób solidny. Prowadzimy ciągła obsługę notariuszy i prawników. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Alteridioma.pl tłumacz przysięgły »

  Alteridioma to tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia zwykłe z języków takich jak angielski, niemiecki, francuski, czeski, rosyjski oraz wiele innych. Naszym priorytetem jest zapewnić najwyższą jakość usług, dzięki czemu wiele z naszych zleceń to powracający klienci oraz z polecenia. Na naszej stronie znajdziecie Państwo formularz wyceny.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wwojtowicz.pl »

  Wojciech Wójtowicz codziennie ma wielu klientów, którzy pragną, aby przetłumaczył dla nich jakiś tekst lub poświęcił swój czas, jako tłumacz ustny. Swoje umiejętności zawdzięcza ciągłej nauce i rozwijaniu sowich umiejętności. Studiował na uczelniach we Francji. Tam też zaznajomił się z językiem. Przez prawie 10 lat pracuje już, jako tłumacz przysięgły francuskiego. Oferuje swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, a także firmom i instytucją. Zawsze tłumaczone teksty muszą być poprawne. W dodatku ceny są bardzo atrakcyjne.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Lidaria Warszawa »

  Biuro Tłumaczeń Lidaria w swojej ofercie posiada tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe, pisemne oraz ustne. Wykonujemy tłumaczenia nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych. Stawiamy na najwyższą jakość i zadowolenie naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W zakresie wykonywanych tłumaczeń nie doliczamy żadnych dodatkowych stawek za tekst specjalistyczny. Stawki są jednakowe. Abyście mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą, wyślijcie na nasz adres mailowy tekst lub skan dokumentu. Odpowiemy w ciągu 15 minut, podając szacunkowy koszt tłumaczenia i termin.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »