• Miniatura Katalogi Allie Katalogi Allie Bezpłatny spis witryn www – skuteczny sposób, by można było promować usługi w profesjonalny w nowoczesny sposób. Opisy do katalogów dopisywane są codziennie. Wykaz witryn w katalogu Allie podzielony jest tematycznie. Wypada z tej przyczyny dopasować dla siebie poprawną kategorię a w następnie umieścić wpis witryny.
 • Miniatura Spis firm Bluen.pl Spis firm Bluen.pl W naszym bazie firmowej Bluen. pl przedsiębiorcy mają możliwość utworzenia wizytówki przedsiębiorstwa i zaprezentowania w nowoczesnej bazie branżowej co zwiększa uwagę potencjalnych Klientów, zwiększeniem popytu na oferowaną usługę. Zamieszczając odnośnik w opisywanej spisie witryn Bluen powiększymy jego moc w oczach algorytmów wyszukiwarek, dzięki czemu strona, dodanego przedsiębiorstwa będzie wyżej na liście.
 • Miniatura Baza firm Baza firm Reklama w katalogu jest formą promocji dla każdego przedsiębiorstwa. Polecany katalog-firmy.net, to najlepsza metoda na zaistnienie w Internecie. Spis firmowy to metoda dzięki, której można wypromować w katalogu Firmę w efektywny sposób. W efekcie w bardzo sprawny sposób można podnieść stopień odwiedzin a także wpłynąć na liczbę sprzedawanych towarów. Spis witryn to także wyszukiwarka z danymi (dane, strona firmowa, zdjęcia, logo, opis i mapka).
 • Miniatura Katalog stron Falco Katalog stron Falco Spis stronnic www. Coraz więcej internautów szuka interesujących i przydatnych wiadomości. Jednym z najlepszych sposobów na podniesienie widzialności przedsiębiorstwa w wyszukiwarkach oraz by miało się możliwość pozycjonować stronę w katalogu firm Falco w naprawdę wydajny sposób jest nasz seokatalog Falco. Należałoby napomknąć, że spis branżowy to indeks wielu przedsiębiorstw, prowadzących swoją działalność.
 • Miniatura Audyt, tworzenie stron internetowych Allf Audyt, tworzenie stron internetowych Allf ALLF …ciekawa oferta dla szukających oryginalności, gdzie każda kobieta znajdzie gustowne i modne ozdoby. Bogaty wybór biżuterii sztucznej, artykułów fryzjerskich, ozdób do włosów pozwala naszym Klientkom podkreślić niepowtarzalny modny styl. Oferujemy duży asortyment wzorów oraz kolorów ozdób do włosów. Od nawet najprostszych klamer, szpilek, wsuwek, spinek, po ozdoby wieczorowe i ślubne.
 • Miniatura Katalog Firm- baza firm i usług Katalog Firm- baza firm i usług Firmy. Darmowa reklama przedsiębiorstwa. Nowoczesne modyfikacje oraz rozwiązania zapewniają skuteczne pozycjonowanie witryn firmowych. Idealna forma reklamy internetowej. Bezpłatny i skuteczny sposób promocji oraz wartościowego pozycjonowania. Opisy do katalogów dopisywane są systematycznie. Wykaz witryn w spisie firmowym podzielony tematycznie.

Instalacje Podkategoria: Instalacje

 • Baza firm »

  Reklama w katalogu jest formą promocji dla każdego przedsiębiorstwa. Polecany katalog-firmy.net, to najlepsza metoda na zaistnienie w Internecie. Spis firmowy to metoda dzięki, której można wypromować w katalogu Firmę w efektywny sposób. W efekcie w bardzo sprawny sposób można podnieść stopień odwiedzin a także wpłynąć na liczbę sprzedawanych towarów. Spis witryn to także wyszukiwarka z danymi (dane, strona firmowa, zdjęcia, logo, opis i mapka).

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla kobiet »

  Portal dla kobiety Diament. Temat kobiety, urody i zdrowia jest i będzie istotnym elementem życia. Pragniemy, aby znalazły się tutaj ciekawostki, strony o kobietach, stworzone przez kobiety i związane z kobietami. Zbieramy aktualności, kobiece strony i serwisy którymi interesują się kobiety. Z Diamentem zrealizujesz swoje marzenia, dowiesz się jak polepszyć jakość swojego życia oraz jak osiągnąć sukces. Postaramy się pokazać, że warto realizować marzenia i pasje. Sukces to nie tylko kariera zawodowa ale także spełnienie się w innych dziedzinach: dom, rodzina..

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi Allie »

  Bezpłatny spis witryn www – skuteczny sposób, by można było promować usługi w profesjonalny w nowoczesny sposób. Opisy do katalogów dopisywane są codziennie. Wykaz witryn w katalogu Allie podzielony jest tematycznie. Wypada z tej przyczyny dopasować dla siebie poprawną kategorię a w następnie umieścić wpis witryny.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Audyt, tworzenie stron internetowych Allf »

  ALLF …ciekawa oferta dla szukających oryginalności, gdzie każda kobieta znajdzie gustowne i modne ozdoby. Bogaty wybór biżuterii sztucznej, artykułów fryzjerskich, ozdób do włosów pozwala naszym Klientkom podkreślić niepowtarzalny modny styl. Oferujemy duży asortyment wzorów oraz kolorów ozdób do włosów. Od nawet najprostszych klamer, szpilek, wsuwek, spinek, po ozdoby wieczorowe i ślubne.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron Falco »

  Spis stronnic www. Coraz więcej internautów szuka interesujących i przydatnych wiadomości. Jednym z najlepszych sposobów na podniesienie widzialności przedsiębiorstwa w wyszukiwarkach oraz by miało się możliwość pozycjonować stronę w katalogu firm Falco w naprawdę wydajny sposób jest nasz seokatalog Falco. Należałoby napomknąć, że spis branżowy to indeks wielu przedsiębiorstw, prowadzących swoją działalność.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spis firm Bluen.pl »

  W naszym bazie firmowej Bluen. pl przedsiębiorcy mają możliwość utworzenia wizytówki przedsiębiorstwa i zaprezentowania w nowoczesnej bazie branżowej co zwiększa uwagę potencjalnych Klientów, zwiększeniem popytu na oferowaną usługę. Zamieszczając odnośnik w opisywanej spisie witryn Bluen powiększymy jego moc w oczach algorytmów wyszukiwarek, dzięki czemu strona, dodanego przedsiębiorstwa będzie wyżej na liście.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Firm- baza firm i usług »

  Firmy. Darmowa reklama przedsiębiorstwa. Nowoczesne modyfikacje oraz rozwiązania zapewniają skuteczne pozycjonowanie witryn firmowych. Idealna forma reklamy internetowej. Bezpłatny i skuteczny sposób promocji oraz wartościowego pozycjonowania. Opisy do katalogów dopisywane są systematycznie. Wykaz witryn w spisie firmowym podzielony tematycznie.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Indeks Infofresh »

  Moderowana baza firmowa to forma promocji, zarówno przedsiębiorstw, instytucji jak i osób prywatnych. Prawidłowo przygotowany spis witryn www to skuteczna metoda na to, by trafić do użytkowników, którzy wyszukują informacji o wybranych towarach i usługach.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firmy baza firm »

  Katalog-firmy.biz to nowoczesna baza firmowa i stronnic internetowych. Zamierzeniem jest by gromadził on witryny internetowe zawierającą istotną wartość dla odbiorcy ich treści. Katalogowanie witryn poprzez dodawanie do katalogów firmowych obecnie jest jedną z najbardziej efektywnych metod promocji serwisów internetowych.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog »

  Czasami jesteśmy znudzeni oglądaniem tych samych portali i serwisów internetowych, które nie proponują nam nic ciekawego i oryginalnego. Bez wątpienia chcielibyśmy znaleźć miejsce, gdzie zamieszczane są pasjonujące i interesujące artykuły. Niewątpliwie dobrym sposobem na ich odnalezienie jest wizyta na branżowym, internetowym blogu, gdzie użytkownicy wymieniają ciekawe stronnice www. Na naszym blogu znaleźć można następujące kategorie marketing, biznes, prawo, seo, technologia.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kompetentne uzdatnienie wody »

  Jest szansa żeby oczyścić żółte plamy znajdujące się na powierzchni toalety, armatury oraz dodatkowo podgrzewacza w łazience z wykorzystaniem przestarzałych technik zmiękczania wody. Pod warunkiem, iż twardość wody jest niezadowalająca, oznacza to, dużą zawartość magnezu i wapnia, generujących osad. Osady te twardnieją jak również blokują instalacje, i również utrwalają żółte zanieczyszczenia składające się z białego kamienia na wszystkim, co stanie na ich drodze. Na ścianie i dodatkowo suszarce zauważamy wtenczas czerwone lub żółte plamy.
  Uzdatniacz do wody innymi słowy oznacza to zdrowa oraz czysta woda
  Twarda woda pobudza unicestwienie rur oraz innych sprzętów łazienkowych, które używają wodę, takich jak podgrzewacz wody bądź prysznic, a dodatkowo ulubiony garnek. Istotnym zjawiskiem okaże się wybitnie zabrudzona woda, która to powoduje trudne oczyszczanie w zlewie. Woda pozostawia w owym czasie brązowy osad. Roztwór do zmywania oraz mydło nie mają możliwości mieszania się z twardą wodą w tym wymiarze co co z miękką, w następstwie tego za bardzo obfita wielkość nieczystości musi wywoływać też surowość tkanin po wyjęciu z pralki i także pomarańczowe nieczystości w obszarach, gdzie płyn piorący zostaje nie rozpuszczony. Zła filtracja wody ma też oddziaływanie na wysuszanie się powierzchni ciała i włosów. Przyzwoicie jest także ulepszyć jej jakość poprzez proces odżelaziania wody, który można rozpoznać także jako odżelaziacz, oczyszczanie wody lub uzdatnienie wody.
  Uzdatnienie jej sprzyja nawilżonej skórze. Jeżeli mocno cenisz porządek, zdrowie jak i również zaoszczędzony czas i również pieniędzy, masz okazję zastanowić się nad instalacją w gniazdku odpowiedniej stacji uzdatniania wody, która spowoduje, że twoja woda zostanie oczyszczona z niekorzystnych pierwiastków, takich jak magnez.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odbiory Elektryczne Kraków »

  SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie: drobne naprawy, awarie obieg instalacji i urządzeń elektrycznych, remonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, podmiany, oświetlenie, przeglądy okresowe, naprawy i modernizacje aparatura elektryczna, elektroenergetyka. Montaż i wymianę przewodów wraz z osprzętem montaż rozdzielnic i liczników, odbiór instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład i inne prace elektryczne. Usługi Elektryczne Pogotowie Elektryczne Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności Elektryk Kraków

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kielce »

  Czy pamiętasz to upalne lato, gdzie nawet chowając się w cieniu czułeś jak żar leje się na Ciebie z nieba a nie miałeś pojęcia jak sobie pomóc? Pamiętasz jak zaraz potem dotarłeś do klimatyzowanego pomieszczenia i odczułeś tą niesamowitą ulgę chłodu na całej powierzchni ciała? Mamy ratujące informacje! Teraz możesz mieć klimatyzator u siebie w domu naprawdę niewielkim kosztem! Klimatyzacja stała się ostatnio niezwykle popularna w biurach, domkach jednorodzinnych czy mieszkaniach, a jak dobrze wiesz - wraz ze zwiększeniem zainteresowania spada w dół również cena! Odpowiednia wentylacja pomieszczenia oraz satysfakcja pracowania w nim to zalety jakie daje Ci wysokiej jakości klimatyzator. Co więcej - klimatyzacja Starachowice oferuje Ci nie tylko przyjemną ochłodę w gorącą porę roku, ale także rozgrzeje Twój dom w zimę - i to najtaniej ze wszystkich oferowanych sposobów na rynku! Dziś już większość z nas stać na taki luksus w domu, więc nie bądź ostatnim, który w swoich ukochanych czterech kątach instaluje najwyższej klasy klimatyzację!

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne »

  Jeżeli miasto w którym mieszkasz to Warszawa i pilnie potrzebny Ci doświadczony hydraulik, wybierz firmę Darbud. Pragniemy zaproponować Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie Warszawy i okolic. W naszej ofercie znajda Państwo wszystkie propozycje instalacji hydraulicznych. Mamy m.in. instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, solarne, gazowe, przeciwpożarowe, klimatyzacyjne i ogrzewania podłogowego. Współpracując z różnymi firmami, wykonujemy też montaż, autoryzację i wymianę Viessman, Junkers, VaillantDe, Dietrich i Brotje. Na życzenie klienta możemy podjąć się dużych zleceń. Zapewnimy również Państwu profesjonalne doradztwo i dobór kotłów, grzejników, pomp i innych materiałów. Używamy jedynie materiałów które mają certyfikaty i atesty higieniczne, deklarację zgodności oraz aprobaty. Jesteśmy solidni i terminowi. Świadczy o tym fakt, że od 12 lat, każdego roku zgłasza się do nas większa liczba klientów. W firmie Darbud pracują tylko doświadczeni i solidni hydraulicy. Codziennie udoskonalamy swoje umiejętności, aby pomóc nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Posiadamy sprzęt oraz profesjonalne narzędzia, pozwalające nam solidnie wykonać zlecenia. Podejmujemy się drobnych zleceń jak i większych prac. Spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego swoją pracę wykonujemy solidnie i fachowo. Potrzebny Ci hydraulik? Nie masz pojęcia dokąd zadzwonić? Wybierz numer 791090763i skorzystaj z pomocy hydraulików firmy Darbud! Jeśli nas wybierzesz, na pewno Cię nie zawiedziemy!

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring kamery »

  Pragniemy, by Twój dom był bezpieczny dla Ciebie i twoich krewnych. Zaufaj nam, a my postaramy się o instalacje elektryczne, instalacje odgromowe, kamery przemysłowe, monitoring kamery, pompy ciepła. Znajdź nas w Internecie. Wpisz w google: elektryk Radom lub wejdź na stronę uslugi.profcam.eu i zapoznaj się z naszą ofertą. Co nas wyróżnia wśród innych firm? Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, a tym samym wysoki standard usług. Instalujemy sprzęt tylko znanych firm, a nasi pracownicy stale powiększają swoje kwalifikacje. Wypróbuj nas!

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKO Galicja »

  Krakowska firma EKO Galicja świadczy usługi budowlane w zakresie instalacji fotowoltaicznych - panele fotowlotaiczne, instalacji sanitarnych, instalacji klimatyzacji i wentylacji, instalacji pom ciepła oraz innych. Usługi te świadczone sa profesjonalnie z dużą dbałością o bezpieczeństwo klienta i jego nieruchomości. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  O ile aktualnie kierujesz remont swojego własnego domu, to prawdopodobnie za niedługi czas będziesz wypatrywać usług firmy elektrycznej. Odpowiednio przeprowadzone instalacje elektryczne to istota pewnego funkcjonowania każdego lokalu. Zakład Instalacji elektrycznych EBM Bukowski to elektryk Warszawa, gwarantujący najlepszą postać wykonywanych usług elektroenergetycznych. Wobec tego, jeśli masz ochotę dysponować prawidłowo stworzone instalacje elektryczne, to udaj się do tej firmy elektrycznej. Fakt, że zakład realizuje zlecenia cały czas od ponad sześćdziesięciu lat mówi o wszystkim - z zamówień tego zakładu są zadowoleni wszelcy klienci. Przyłącz się do sporego grona zadowolonych klientów i ciesz się bo wiesz, iż masz dobrze sporządzone instalacje elektryczne. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy jak i osoby prywatne.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Automat zmierzchowy »

  Firma produkcyjna Pollin to producent automatyki stosowanej w instalacjach elektrycznych wprowadził do oferty swój najnowszy produkt. Automat zmierzchowy MROK-1 jest stosowany do automatycznego zapalania oświetlenia wieczorem i odłączania o świcie. Znajduje zastosowanie np. do zarządzania oświetleniem budynków. Wyłącznik zmierzchowy MROK-1 umożliwia regulację progu załączenia w zakresie około 2 ÷ 50 Lux. Ustawienia progu nie powoduje zmian szerokości histerezy, co oznacza, że granica wyłączenia przesunie się podobnie jak próg włączenia. Proces regulacji przy pomocy gałki ułatwia dioda LED. Wyłącznik posiada zwłokę czasową opóźniającą wyłączenie automaty przy krótkotrwały oświetleniu czujnika. Specyfikacja produktu: Zasilanie: 180V ÷ 250V AC 50HzMax prąd obciążenia rezyst.: 10APróg zadziałania: ok. 10 Lux (ustawienie fabryczne). Próg wyłączenia: ok. 20 Lux (ustawienie domyślne)Zakres regulacji progu: ok. 2 ÷ 50 Lux. Czas opóźnienia zadziałania: ok. 20 s. . Sygnalizacja uchwycenia progu: czerwona dioda LED działająca natychmiastowoCzujnik światła: fototranzystor. Temperatura pracy: -30oC ÷ +50oC. Obudowa: hermetyczna, mocowana do podłoża, wykonana z tworzywa samogasnącego, kolor czarny. Wymiary obudowy: 66 x 47 x 24 mm. Stopień ochrony: IP 65
  Pollin to firma rodzinna zajmująca się konstruowaniem i produkcją od 1993 r. wyjątkowo dobrej jakości urządzeń elektronicznych dla automatyki i energoelektroniki, stawiając przy tym na innowacyjność oraz niezawodność.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotoogniwa.com »

  Fotoogniwa.com proponuje ciekawe, dedykowane instalacje fotowoltaiczne dla osób posiadających gospodarstwa domowe. Firma posiada szeroki wybór okablowania i zabezpieczenia dla ogniw fotowoltaicznych. przetwornice, systemy montażowe, przetwornice i panele fotowoltaiczne.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Nasza firma stawia na jakość wykonania instalacji, potwierdzoną zdobytym doświadczeniem oraz bogatą wiedzą techniczną, wyjątkową ceną oraz terminowością w instalowaniu oraz obsłudze. Atuty na których zbudowana jest nasza działalność to zaufanie, podejście do klienta, jakość i fachowość. Dzięki temu Nasi Klienci mogą być pewni, że zapewnimy im świadczone usługi na najwyższym poziomie i że nasi pracownicy zawsze są dla nich do dyspozycji dostosowując się jednocześnie do Klientów. Nasza firma to gwarancja fachowości i rzetelności.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie »

  Ocieplanie domostwa jest nadzwyczaj bieżącą i delikatną do wyboru kwestią. Mamy do czynienia z szeregiem bardziej alternatywnie mniej przeważających faktorów np. takich niczym sumpty, udogodnienie instalacji, wydajność. Bardzo częstokroć wyboru ogrzewania jesteśmy zmuszeni przeprowadzić już na wczesnym etapie projektowania budynku. System własnej firmy daje elastyczność oraz ekonomiczność ogrzewania. Bez zarzutu radzimy sobie również z ogrzewaniem schronień jak i hal. Po więcej informacji wyszperasz na naszej witrynie internetowej, na którą inwitujemy. Zadbaj o własny dom już teraz!

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Elektryczne »

  W gruncie rzeczy fachowe instalacje elektryczne utworzy tylko i wyłącznie wprawiony elektryk warszawa, jaki miał sposobność pracowania z licznymi innymi fachowcami ucząc się od nich wiedzy praktycznej i ogarniając arkana tego zawodu przeprowadzając liczne prace pod dozorem tych specjalistów. Czyli w istocie fachowe usługi elektryczne wszelkiego rodzaju wykona elektryk prezentujący własną propozycję akurat na tej stronie internetowej – zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą i nawiązania kontaktu.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baterie łazienkowe »

  Cechuj się naszymi doświadczeniami, gdy planujesz nowoczesną łazienkę dla domu. Zakup prysznice i baterie łazienkowe Grupy Armatura i zaskocz swoich gości. Każda bateria łazienkowa powinna być atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna. Nasza firma to specjaliści w każdym obszarze hydrauliki. Baterie łazienkowe mogą być iluminowane oraz wykładane klejnotami. Nasz katalog produktów osiągalny jest za darmo na oficjalnej stronie. Zerknij do niego i oceń konstrukcję techniczną konkretnego prysznica albo kranu. Wyróżnione wieloma polskimi odznaczeniami elementy armatury łazienkowej z Małopolski są przyjemne dla oka. Nie bawimy się kluczowymi charakterystykami baterii łazienkowych, aby kupujący mogli należycie ocenić wartość oferowanych wyrobów. Organizujemy wyjątkowe prezentacje produktowe na terenie wszystkich województw. Odwiedź nas i oceniaj co wyprodukowaliśmy. Łazienka to ważne miejsce w domu i należy regularnie ją remontować. Niesamowicie wyglądające fragmenty armatury do toalet nabędą Państwo w sklepach współpracujących z Grupą Armatura. Szanujemy wszystkie opinie klientów, dlatego nasze nowe produkty to baterie o nowoczesnej konstrukcji. Baterie łazienkowe projektujemy od wielu lat i rozumiemy co się podoba, a co jest negatywnie oceniane. Każdego sezonu dodajemy nowe kolekcje. Chętnie korzystamy z porad klientów, kiedy udoskonalamy istniejące już produkty. Świecące metale to tylko jeden element z wielu pozytywnych aspektów naszych baterii łazienkowych. Polska armatura jest także ceniona wśród zachodnich kupujących. Nasze baterie łazienkowe i prysznice to wskaźnik niesamowitego odrodzenia naszych firm. Remont łazienki to najlepsza okazja do unowocześnienia prysznica, umywalki czy kranów. Sprawiamy, że nasza armatura zdobywa wyróżnienia niemalże każdego roku. Nie obawiaj się nowoczesności.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie CO »

  Jeśli poszukujesz hydraulika we Wrocławiu bądź najbliższej okolicy tego miasta, to powinieneś jak najszybciej skontaktować z korporacją MontAqua.
  Świadczymy usługi w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych. Jesteśmy wszechstronni dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy pracowników.
  Skontaktować się z nami możesz, gdy wystąpi jakakolwiek usterka wspomnianych instalacji. Naprawimy ją szybko i efektywnie.
  Znajdziesz nas bardzo łatwo w internecie, wpisując takie słowa jak: hydraulik Wrocław, ogrzewanie co, awarie Wrocław, centralne ogrzewanie itp...
  W zakres naszych usług i kompetencji wchodzi także montaż instalacji od początku, a także jego późniejsza kompleksowa obsługa i serwisowanie.
  Świadczymy usługi hydrauliczne na terenie Wrocławia i poza nim. W ich ramach wykonamy instalację wod-kan w twojej łazience. W kuchni podłączymy do gazu kuchenkę i uszczelnimy przewody. W pokojach zaś wymienimy i podłączymy nowe grzejniki, bądź zamontujemy ogrzewanie podłogowe.
  Wieloletnia współpraca z hurtowniami daje nam sposobność oferowania naszemu nabywcy atrakcyjnych rabatów.
  Jeżeli już zatem mieszkasz we Wrocławiu (również do 30 km poza), Środzie Śląskiej, Żórawinie, Długołęce, Mrozach bądź Wilkszynie nie zwlekaj i skontaktuj się z zespołem MontAqua.
  Zapraszamy bardzo serdecznie!

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instalacje

Instalacje - nowa strona:

Adres: